صعود غرورآفرین استقلال تمیشه به لیگ برتر فوتبال گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 860 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:26 ب.ظ، پنج شنبه، 8 اسفند، سال 1392 نظرات ۳ نظر

بازی برگشت پلی آف رقابت های فوتبال دسته اول استان گلستان بین دو تیم سرکلاته ای برگزار شد که در نهایت تیم فوتبال استقلال تمیشه موفق به شکست تیم پارس تمشه شد.

radkana-212 (1)به گزارش خبرنگار ورزشی رادکانا، مجموعه ورزشی آزادی گرگان امروز میزبان دو تیم قدرتمند سرکلاته بود که این دیدار نشان داد فوتبالیست های روستایی هم در فوتبال گلستان حرفی برای گفتن دارند.

این دیدار سرنوشت ساز عصر امروز پنج شنبه 8 اسفند بین دو تیم پارس تمیشه و استقلال تمیشه در مجموعه ورزشی آزادی گرگان پیگیری شد.

دو تیم پیش از این در بازی رفت پلی آف فوتبال لیگ دسته اول گلستان روبروی هم قرار گرفته بودند که تیم جوان و قدرتمند پارس تمیشه با نتیجه 2 بر 1 پیروز میدان شد.

امروز در نیمه اول شاهد بازی کسل کننده ای از هر دو تیم بودیم که خوشبختانه نیمه دوم هر دو تیم بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشتند که تیم استقلال تمیشه در دقایق پایانی این دیدار فاتح میدان شد.

radkana-212

در بازی رفت تیم پارس تمیشه با به نمایش گذاشتن بازی زیبایی با نتیجه 2 بر 1 پیروز میدان شده بود ولی در بازی برگشت این تیم استقلال سرکلاته بود که موفق شد با نتیجه 2 بر 0 تیم جوان پارس تمیشه را شکست دهد و با اقتدار جواز صعود لیگ برتر استان گلستان را از آن خود نماید.

مصطفی حقیقی و وحید امامی دو گلزن این دیدار سرنوشت ساز بودند که تیم خود را به قهرمانی رساندند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا، برای هر دو تیم آرزوی موفقیت، سربلندی و رسیدن به قله های افتخار آرزومند است.

 

tamishe می گوید:

خوبه که کلا آدما به قضایا از تمام جهات نگاه کنند نه از یه جهت!!!!!!!!!!
تیم استقلال بجز این حرکت،اقدامات شایسته دیگه ای هم داشت که خیلی خوب بود به اوناهم اشاره میکردین،مثل فحاشی آقای رضا کامیاب درجریان بازی به بازیکنان برای برهم زدن تمرکز اونا البته فحشایی که حتی به زبون آوردن اونا سخته،البته تو بازی رفت هم همین اتفاق افتاد آخه بازیکنان بومی تمیشه به این حرکات زشت این بازیکن کاملا آشنا بوده و هیچ گونه عکس العملی نشان نمیدادن ولی یکی از بازیکنان غریبه تیم کاملا تحت تاثیر حرکت زشت این آقا تمرکزش را ازدست داده و همش به داور اعتراض میکرد،آوردن آقای حمید لیاقی دروازه بان قدیمی استقلال البته نه به این خاطر که دروازه بان خوبیه به خاطر اینکه داور پسر عمه عزیزش بود و یک تنه پدر تمیشه در آورد،استقلال تو زمین واقعا حرفی برای گفتن نداشت ولی بیرون زمین و از نظر رابطه با هیئت فوتبال و فدراسیون واقعا قوی عمل کرد طوری که بعد از بازی رفت سرپرست و طرفداران تیم بدون هیچ نگرانی بازی برای برگشت خود را از پیش برنده میدانستن و این فقط به خاطر ارتباط نزدیک مدیران استقلال با هیئت فوتبال بود.

غلامعلی رضوی مقیم تهران می گوید:

البته بنده بازی را ندیدم ولی خوشحالم دو تا تیم خوب در روستا داریم ،دروازبان تیم استقلال چه ربطی به داور دارد ، امیدوارم این دوست عزیز کمی واقع بین باشه که بازی تا دقایق پایانی مساوی داشت دنبال می شد ، اگر واقعا داور بازی میخواست یک طرفه قضاوت کنه حتما در جریان بازی به سود استقلال سوت میزد ، پس بیاییم برای پیشرفت ورزش این روستا تلاش کنیم . این پیروزی را به تمام بازیکنان و کادر استقلال تبریک میگم.

محمد می گوید:

با عرض سلام و ادب
تیم تمیشه به غرور خودش باخت و آنچه خودم دیدم و شنیدم متوجه شدم بازیکنان تمیشه خیلی خیلی بی ادب تر از بچه های استقلال هستن
آماز جونانشو در سطح روستا بگیرید متوجه میشین ———- بازیکنان استقلا خیلی با ادب هستن
وقتی مدیر عامل تیم تمیشه تو بازی رفت بی احترامی میکند دیگ از بازیکنان چه انتظاری میشه داشت
تبریک از ته دل برا تمامی بازیکنان و کادر تیم استقلا و آرزوی موفقیت در رده های بالاتر

ارسال نظر