صنایع ذخیره‌سازی گندم گلستان دارای استانداردهای بین‌المللی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 538 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:10 ب.ظ، شنبه، 30 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: صنایع ذخیره‌سازی گندم گلستان دارای استانداردهای بین‌المللی است.

13920426000234_PhotoA

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گلستان، سیاوش حسین‌پور در حاشیه بازدید مدیرکل پدافند غیرعامل استان و هیئت همراه از صنایع ذخیره‌سازی سیلو ی گرگان، اظهار داشت: با توجه به اهمیت استانداردسازی و رعایت اصول پدافند غیرعامل در ساخت و توسعه صنعت ذخیره‌سازی به ویژه گندم که یک کالای استراتژیک محسوب می شود لازم است تا بخش های مختلف اعم از دولتی، خصوصی و تعاونی که قصد ساخت و گسترش صنایع خود را دارند این اصول را در اولویت کاری قرار دهند.

وی تصریح کرد: مراکز ذخیره‌سازی گندم در گلستان طی سال های گذشته از رشد بی سابقه ای از حیث ظرفیت‌سازی برخوردار بوده است که در ساخت و توسعه تمامی آنها اصول بنیادین پدافند غیرعامل به طور کلی رعایت شده است.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: توجه به مقوله پدافندغیرعامل درتمامی بخش ها به خصوص صنعت ذخیره سازی غلات که تامین کننده غذای اصلی هموطنان است بسیار حیاتی توصیف می‌شود و کاهش آسیب‌پذیری در قبال تهدیدات را به دنبال خواهد داشت.

عضو هیئت مدیره شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور یادآور شد: دنیای امروز، دنیای اطلاعات، توام با تکنیک ناشی از خلاقیت و ابتکار است و باید برای جلوگیری از تهدیدات دشمن در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری، در عرصه حضور داشته و همچون گذشته این تهدیدات را خنثی کنیم.

حسین‌پور افزود: طبق مطالعات و تحقیقات صورت گرفته تمامی مراکز ذخیره سازی گندم و صنایع تبدیلی آرد در استان گلستان متناسب با سطح زیرکشت و میزان جمعیت همان منطقه با رعایت استانداردهای لازم ساخته شده است.

شایان ذکر است طی این بازدید مدیرکل پدافند غیرعامل گلستان از تاسیسات، تجهیزات و امکانات سیلوی 16 هزار تنی گرگان بازدید به عمل آورد.

ارسال نظر