صندوق قرآنی باقرالعلوم گلستان نیازمند حمایت جدی خیرین و مسئولین حوزه قرآنی و فرهنگی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 529 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:48 ب.ظ، چهارشنبه، 8 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

متأسفانه تا به امروز هیچگونه حمایتی برای برگزاری دوره تخصصی آموزش قرآن کریم توسط صندوق قرآنی باقرالعلوم از سوی مسئولین حوزه فرهنگی و قرآنی استان گلستان صورت نگرفته است.

قرآنبه گزارش سرویس قرآن و عترت رادکانا، صندوق قرآنی باقرالعلوم در گلستان یکی از فعالان قرآنی است که چند وقتیست با کمترین امکانات بزرگترین و ارزشمندترین فعالیت های فرهنگی را در سطح استان ارائه می دهد.

رهبر معظم انقلاب درباره انس با قرآن می فرماید:

«در این فـضای آلوده مـادیات، شایسته است در دریای بی کـران معنویت قـرآن کریم شنا کرد، تا از پلیدیهای دنیا پاک شد و این، جز با انس مدام با این کتاب آسمانی ممکن نیست.»

با توجه به تاکیدهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر تقویت جریان فرهنگی و توجه ویژه به مسائل فرهنگی و فرهنگ دینی توقع این است که فعالان قرآنی که با کمترین امکانات و حقوق بزرگترین و ارزشمندترین فعالیت های فرهنگی را در سطح جامعه انجام می دهند، مورد حمایت دولت و نظام اسلامی قرار بگیرند.

«. . . انهم کانوا یسارعون فی الخیرات… ، آنها در کارهای خیر به سرعت اقدام می کردند و بر دیگران پیشی می گرفتند» .سوره بقره-آیه 18

صندوق قرآنی باقرالعلوم در گلستان یکی از فعالان قرآنی است که با کمترین امکانات بزرگترین و ارزشمندترین فعالیت های فرهنگی را در سطح استان انجام می دهند.

این صندوق از اواخر سال 94 با دعوت یکی از اساتید ممتاز بین المللی قرآن کریم کشور فعالیت خود را در غالب برگزاری کلاسهای تخصصی حفظ و قرائت قرآن کریم در استان گلستان آغاز کرد.

اما متأسفانه تا به امروز هیچگونه حمایتی از سوی مسئولین حوزه فرهنگی و قرآنی استان گلستان برای دسته از عزیزان صورت نگرفته است.

این دوره از کلاسها هم اکنون جمعه هر هفته در موسسه باقرالعلوم درحال برگزاری است که علاقمندان می توانند در این دروه از کلاسهای تخصصی شرکت کرده و بهره ببرند.

آن دسته از خیرین بزرگواری که علاقمندان به حمایت این قشر قرآنی هستند به هر اندازه که برایشان مقدور می باشد مبلغی را به صورت ماهانه به شماره حساب زیر واریز نمایند.

شماره حساب صندوق قرآنی باقرالعلوم در گلستان برای دریافت کمکهای نقدی خیرین بزرگوار بشرح ذیل می باشد: 401470111657062

شماره تماس زیر جهت پاسخگویی به سوالات هم استانی های عزیز: 09118725028

یادمان باشد در برابر کارهای خیر، همیشه موانع و وسوسه های شیاطین وجود دارد، به همین دلیل هنگامی که مقدمات آن فراهم گردید، باید شتاب کرد،

در برابر کارهای خیر هنگامی که مقدمات آن فراهم گردید، باید شتاب کرد.

کامران زمان نامیان

و اما استاد کامران زمان نامیان:

وی استاد دانشگاه، روانشناس و مشاور خانواده نیز می باشد و در مسابقات بسیاری همچون مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه موفق به کسب رتبه های اول تا دوم شده است.
زمان نامیان به سبک 25 تن از قاریان مصری تسلط دارد و تلاوت می کند و تاکنون به اجرای چندین برنامه قرآنی در رادیو و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.
وی تاکنون سفرهای تبلیغی بسیاری به کشورهای غنا، سیرالئون، جمهوری تاتارستان، جمهوری آذربایجان، روسیه (مسکو)، امارات، سوریه، لبنان، تانزانیا، زنگبار، عربستان و سودان برای اجرای برنامه های قرآنی داشته است.
همچنین مژده به اهالی قرآنی: سایت ارزیابی تلاوت استاد زمان نامیان با عنوان zarzyabi.ir ان شاءالله در شرف راه اندازی است که ارزیابی قرائت قاریان، حفظ حافظان، تصحیح قرائت نماز و… در این سایت انجام می شود.
انتهای پیام/
ارسال نظر