ضبط برنامه سیمای آبادی در روستای خرم آباد کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 961 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:18 ب.ظ، دوشنبه، 4 خرداد، سال 1394 نظرات یک نظر

برنامه موفق سیمای مرکز گلستان بنام “سیمای آبادی” که این روزها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است به همت دهیار و اعضای شورای اسلامی به میان مردم با صفای روستای خرم آباد کردکوی رفته و یکی دیگر برنامه های مهیج خود را ضیط کرده است.

???????????????????????????????به گزارش رادکانا، یکی از برنامه های موفق سیمای مرکز گلستان سیمای آبادی است که این روزها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

بخشی از این برنامه به روستاهای استان اختصاص دارد. این برنامه آداب و روسوم، فرهنگ اصیل و زیبای روستاهای استان گلستان را به تصویر می کشد.

امروز این برنامه به همت دهیار و اعضای شورای اسلامی و مردم با صفای روستای خرم آباد کردکوی، در این روستا ضبط شد.

پختن آش محلی (خمیر آش)، نان محلی (تندر نون)، اجرای چاووشی و نشستن پای حرف پیران روستا از اهم برنامه سیمای گلستان در این روستای زیبا بود.

روستای خرم آباد ( خراب مسجد) از لحاظ تقسیمات سیاسی جزء دهستان سدن رستاق شرقی از بخش مرکزی شهرستان کردکوی روستای پایکوهی می باشد.

موقعیت مناسب روستا و چشم انداز زیبای آن می تواند یکی از مناطق زیبای گردشگر شهرستان کردکوی بشمار آید.

آب و هوای روستای خرم آباد معتدل بوده و با توجه به قرار گرفتن در دامنه شمالی البرز در تمام فصول سال از نعمت باران برخوردار است.شغل بیشتر مردم روستا زراعت، دامداری، باغداری و کمی صنایع دستی است.

روستای خرم آباد مردمی بسیار خونگرم زحمتکش دارد.

درب منازل آنان همیشه برروی مهمانان و مسافران عزیز باز است.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

انتهای پیام/

 

غلام می گوید:

روستای خرم آباد ( خراب مسجد) از لحاظ تقسیمات سیاسی جزء دهستان سدن رستاق غربی می باشد.

ارسال نظر