ضرورت ساماندهی مسافربرهای شخصی در روستای سرکلاته خرابشهر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 416 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:40 ق.ظ، یکشنبه، 5 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

روستای سرکلاته خرابشهر از دیرباز در بحث حمل و نقل مسافر دچار مشکل بوده است و این مشکل مختص به امروز نیست هر چند مشکلات در هر دوره ای متفاوت بوده است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ روستای سرکلاته خرابشهر از دیرباز در بحث حمل و نقل مسافر دچار مشکل بوده است و این مشکل مختص به امروز نیست هر چند مشکلات در هر دوره ای متفاوت بوده است.

در حال حاضر عدم ساماندهی مسافربرهای شخصی که چند سالی است جز مطالبات مردم و رانندگان است و هر گروه برای خود استدلالی دارند مبنی بر حق دار بودن در این مشکل و اما در اینجا نقش قانون و اجرای آن بسیار سازنده و تاثیر گذار است.

چرا که تا کنون مدل موفقی برای رفع این مشکل ارائه نشده است و طیف های مختلف رانندگان نتوانسته اند به اجماعی دست یابند که دودش به چشم مردم نرود.

نقش مسئولان در رفع این معضل، بسیار مهم و حیاتی است چون این مشکل مخاطراتی دارد که ما در اینجا قصد بازگو کردن آنها را نداریم.

ما به اختصار مسئولانی که باید درگیر این مسئله باشند را نام می بریم و در صورت بروز مشکل بزرگتر، قاعدتاً مشکل از کم کاری و سهل اندیشی نامبردگان می باشد‌، هر چند ما خوب می دانیم که باید مردم از خود دغدغه و حساسیت بیشتری نشان دهند.

اول رانندگان عزیز، دهیار و اعضای شورای اسلامی،بخشدار، فرماندار، نیروی انتظامی، اداره حمل و نقل جاده ای در بخش پایانه ها، اداره صنعت و معدن و حتی اداره آموزش و پرورش چون این مشکل با حمل و نقل دانش آموزان سر و کار دارد.

به هر حال ما مردم منتظر عکس العمل مبتنی بر قانون هستیم چرا که این مشکل ظاهراً به راحتی حل شدنی نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر