طرح آموزش به اقشار آسیب‌پذیر جامعه در گلستان اجرا می‌شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 338 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:57 ق.ظ، شنبه، 10 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان گفت: طرح آموزش به اقشار آسیب پذیر جامعه در راستای سند تحول مهارت در کشور در استان گلستان اجرایی می‌شود.

139206241142081121164293به گزارش رادکانا به نقل از تسنیم،ابوالفضل تیرانداز مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان ذر این گفت‌وگو اظهار داشت: در سند تحول مهارت در کشور آماده توزیع متوازن و ارائه خدمات و آموزش های مهارتی در سراسر استان گلستان هستیم که در همین راستا در این هفته سالن چندمنظوره مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان آزادشهر افتتاح شده است.

وی افزود: طرح آموزش به اقشار آسیب‌پذیر جامعه نیز در راستای سند تحول مهارت است که در این راستا همکاری و رایزنی‌های لازم با اداره های بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره کل زندان‌های استان گلستان انجام شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان تصریح کرد: تجهیزات کارگاهی و راه‌اندازی کارگاه‌های آموزشی در مناطق مختلف استان گلستان نیز در این راستا در دستور کار آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان است.

تیرانداز افزود: سالن چندمنظوره مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان آزادشهر در زمینی به مساحت 540 مترمربع و با اعتبار بیش از 2 میلیارد ریال ساخته شده است.

وی همچنین تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس را از بخش‌های دیگر این طرح در استان گلستان دانست و تصریح کرد: 126 مربی حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای استان گلستان ساماندهی خواهند شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان افزود: آزمون اولیه از این افراد گرفته شده و در این ماه مصاحبه از این افراد انجام خواهد شد.

وی گفت: در دنیای جدید بی‌سوادی نوین تحت عنوان بی‌سوادی مهارتی نمود ظاهری پیدا کرده است، به مفهوم اینکه هر کس دانش مهارت را با دانش تئوری، علمی و آکادمیک تلفیق نکند در بازار کسب و کار حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر