طرح دشمن برای ایجاد مجلس امریکا پسند شکست خورد / دشمن می خواست با فشار اقتصادی مقاومت مردم ما را بشکند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 391 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:03 ب.ظ، چهارشنبه، 22 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت : غربی ها از ۳ سال پیش برنامه ریزی سنگینی را با کمک ایادی داخلی خود برای انتخابات انجام دادند تا بتوانند در انتخابات نفوذ ایجاد کنند و یا مشارکت را پائین بیاورند و یا افراد فاقد صلاحیت و نفوذی را در خبرگان و مجلس قرار دهند که باز شکست خوردند و طرح دشمن برای ایجاد مجلس امریکا پسند شکست خورد .

0IMG04052589

به گزارش رادکانا ؛ سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع بسیجیان کردکوی اظهارکرد :  ملت ما به تاسی از امام حسین (ع)حرکتی را آغاز کرد که با عنایت پروردار روی موج پیروزی تا به امروز حرکت کرده است .

وی ادامه داد : یزیدان و شمرهای دوران که به جنگ با ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی برخواستند از این ملت حسینی و پیرو حضرت عباس شکست خوردند .

سردار نقدی در ادامه اافزود : دشمن هرکاری که می توانست برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام داده است و حتی در جنگ اقتصادی هم که آخرین حربه اش بوده شکست خورده است.

وی افزود : دشمن می خواست با فشار اقتصادی مقاومت مردم ما را بشکند ، وزیر خزانه داری امریکا کشور به کشور برای قطع رابطه با ایران سفر کرد و با هر روشی به دنبال قطع رابطه با ایران بود به این تصور که در عرض 6 ماه ملت را تسلیم کنند ولی با گذشت 5 سال انتظار دشمن محقق نشده است .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه متاسفانه در مقابل دشمن برخی در داخل اقتصاد را رها کردند و اذعان داشت : تمام فشار های دشمن از نظر فرهنگی و سیاسی و اجتماعی و … ادامه دارد ولی به برکت مناسبت های مذهبی همچون محرم و … بسیاری از این انحرافات جبران می شود نتوانستند نتیجه از این جنگ ها بگیرند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز دشمن امید خود را به نفوذ بسته است ، تصریح کرد : هم نوفذ فردی و هم نفوذ جریانی و فکری را در میان ملت آورده اند که بخواهند در مردم تاثیر بگذارند .

سردار نقدی در ادامه خاطر نشان کرد : غربی ها از 3 سال پیش برنامه ریزی سنگینی را با کمک ایادی داخلی خود برای انتخابات انجام دادند تا بتوانند در انتخابات نفوذ ایجاد کنند و یا مشارکت را پائین بیاورند و یا افراد فاقد صلاحیت و نفوذی را در خبرگان و مجلس قرار دهند که باز شکست خوردند و طرح دشمن برای ایجاد مجلس امریکا پسند شکست خورد .

وی افزود: از لیست سیاه که نباید رای میاورد فقط 2کتر از 10 درصد رای حداقلی آوردند و مجلس بازهم انقلابی باقی ماند و امریکا باید آرزوی نشنیدن فریاد مرگ بر امریکا را از مجلس باید به گور ببرند .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : با وجود شکست ها امریکا به دشمنی خود ادامه می دهد و نشان داده که از این شکست ها درس عبرت نمی گیرد .

ارسال نظر