طلاق بزرگترین معضل اجتماعی در غرب گلستان/باید برای جوانان اشتغال ایجاد شود/عده ای فتنه گر از آشتی ملی حرف میزنند/فتنه گران منافقین جدید هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 183 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:39 ب.ظ، سه شنبه، 10 اسفند، سال 1395 نظرات بدون نظر

جانشین سپاه نینوا استان گلستان گفت: عده ای فتنه گر که دستانشان در دستان آمریکا و اسرائیل است حرف از آشتی ملی می زنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، سرهنگ دکتر حسین کریمی اول پیش از ظهر امروز سه شنبه در دومین همایش مچمع بسیج شهرستان کردکوی با بیان اینکه دفاع از حریم ولایت مهمترین پیام حضرت زهرا (س) است، گفت: ان شاءالله هیچوقت از ولایت و رهبری جدا نشویم و نسبت به ولایت زاویه نگیریم.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان با اذعان به اینکه بسیج بدون منت و توقعی در خدمت اسلام و انقلاب اسلامی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است، افزود: بسیجی جان و مال خود در تمامی جهات در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم اسلام می کند لذا می طلبد مسئولین برای عبور از چالش ها، مشکلات و پیشرفت و توسعه کشور از آنان استفاده کنند.

طلاق بزرگترین معضل اجتماعی در غرب گلستان تبدیل شده است

وی با بیان اینکه طلاق بزرگترین معضل اجتماعی در غرب گلستان تبدیل شده، تأکید کرد: بسیج باتوجه به رسالتی که بر دوش دارد وارد میدان شده تا شاهش کاهش این معضل اجتماعی در منطقه باشیم.

این مقام نظامی با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری امر به اجرای اقتصاد مقاومتی کردند و هشدار از جنگ فرهنگی دادند، اظهار داشت: تکلیف پاسداری از انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها بر عهده ماست و هیچکس نمی تواند این را از گردن ما ساقط کند.

سرهنگ کریمی اول با عنوان اینکه خاموشی راه، روش، بینش و اندیشه امام خمینی (ره) هدف عده ای سودجو می باشد، گفت: وظیفه دفاع از آرمان های امام خمینی (ره) به عهده بسیج بوده و مسئولین هم وظیفه همکاری دارند.

هر قدم بسیج و سپاه در راستای کمک به دولت است

جانشین سپاه نینوا استان گلستان همچنین با بیان اینکه هر قدم بسیج و سپاه در راستای کمک به دولت است، متذکر شد: چون دولت را از نظامی اسلامی می دانیم و ثمره خون هزاران شهید همیشه سرافراز است.

وی با هشدار به اینکه دشمنان می خواهند القا کنند که حکومت دینی ناکارآمد است و توانایی کشورداری ندارد، افزود: اما ما می گوییم اسلام، تفکر، اندیشه علوی و عاشورای ما می توانند حکومت داشته باشند و کشور را به خوبی اداره کنند و الگویی سربلند برای تمام دنیا باشند.

مجمع بسیج باید موتور محرکی برای مسئولین شهرستانی باشد

کریمی اول با تأکید براینکه مجمع بسیج باید موتور محرکی برای مسئولین شهرستانی باشد، گفت: عزیزان قوه مجریه به عده ای بسیجی که بی منت تحت لوای مجمع بسیج در کارگروه های مختلف به کمک دولت آمدند لذا از این کارگروه ها برای پیشرفت و توسعه منطقه استفاده کنند.

وی تصریح کرد: بسیج می خواهد در عرصه های مختلف توسعه فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خود را هدیه کند.

باید برای جوانان اشتغال ایجاد شود

این مقام نظامی با بیان اینکه باید برای جوانان اشتغال ایجاد شود، افزود: کاری کنید تا باعث ماندگار جوانان در روستاها شوید زیرا توسعه و احیای صنعت رمز ماندگاری جوانان در روستاهاست.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان با ابراز اینکه تفکر جهادی و بسیجی ما تمامی بن بست ها را یکی پس از دیگری شکست، اظهار داشت: بعضی ها در داخل کشور بذر ناامیدی و یأس می کارند و دائما از ناامیدی سخن به میان می آورند و نگاهشان به دستان غرب و آمریکاست.

انقلاب کردیم تا کدخدا را از کشور بیرون اندازیم

سرهنگ کریمی با تأکید براینکه انقلاب کردیم تا کدخدا را از کشور بیرون اندازیم، هشدار داد: هم نشینان غرب و آمریکا بدانند تا زنده ایم این کدخدا به ایران باز نخواهد گشت و همین آرزو را به گور خواهند برد.

وی افزود: امروز به برکت خون شهدا و با شعار ما می توانیم غیرممکن ها را ممکن کردیم.

امروز عده ای فتنه گر سخن از آشتی ملی به میان می آورند

جانشین سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه امروز عده ای فتنه گر سخن از آشتی ملی به میان می آورند، گفت: عده ای فتنه گر که دستانشان در دستان آمریکا و اسرائیل است حرف از آشتی ملی می زنند.

وی با اذعان به اینکه خیانت فتنه گران کاملا محرز است و باید تقاص این خیانت را پس دهند، ادامه داد: بنا به گفته رهبر معظم انقلاب ملت با کسی قهر نیستند.

سرهنگ کریمی اول تصریح کرد: انسان با شنیدن چنین سخنانی می سوزد در صورتی که خیانت این افراد کاملا مشخص است.

فتنه گران منافقین جدید هستند

این مقام نظامی با بیان اینکه فتنه گران با هوشیاری کامل از دامان این ملت به دامان آمریکا و اسرائیل رفتند، خاطرنشان کرد: فتنه گران هر وقت گفتند غلط کردیم و از ملت عذرخواهی کردند می توانند برگردند.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان با عنوان اینکه فتنه گران منافقین جدید هستند، اظهار داشت: امروز عده ای از فتنه گران در سخنان خود دائما از نام مقام معظم رهبری استفاده می کنند در صورتی که اصلا اعتقادی به مقام معظم رهبری ندارند و فقط در زمان انتخابات و برای پیشبرد اهداف پلید خود از نام مقام معظم رهبری استفاده می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر