طلب ۳۲ هزار میلیارد تومانی قرارگاه خاتم الانبیاء از دولت/حدود ۶۲ سد در کشور توسط این قرارگاه ساخته شده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 41 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:30 ب.ظ، جمعه، 20 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت : قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ۳۲ هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد که ۱۰۰۰ میلیارد تومان این طلب مربوط به استان کرمان می باشد.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه آرمان ؛سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت : امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه مقدس شهدا باشیم و همگی با روحیه جهادی تمام تلاش و کوشش خود را در راه نظام جمهوری اسلامی انجام داده و کمک رسانی به دولت ها در بحث اشتغال باشیم.

وی افزود : قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به لطف خداوند موتور محرک سازندگی در کشور و بازوی توانمند اجرایی دولت‌ها در کشور بوده است و به همه دولت‌ها دراین زمینه کمک می‌کند .

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با بیان این که این قرارگاه اکنون در 10عرصه بزرگ در کشور فعالیت دارد ، خاطر نشان کرد : هم اکنون قرارگاه در حوزه نفت ، گاز و تولید بنزین مشغول به فعالیت است به طوری که دیگر بحث واردات بنزین در کشور مطرح نبوده و ان شاءالله تا پایان سال جاری به صادرات بنزین خواهیم رسید.

عبداللهی عنوان کرد : آب یک چالش بزرگ کشور محسوب می شود و از 45 میلیارد متر مکعب مخازنی که در سطح کشور تا کنون  ساخته شده است 25 میلیون مترمکعب آن توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا صورت گرفته است که حدود 62 سد در کشور توسط این قرارگاه ساخته شده است .

وی با اشاره به حضور قرارگاه خاتم الانبیاء در استان کرمان اظهار داشت : : در حال حاضر قرارگاه بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان در استان کرمان پروژه دارد که در حوزه آب 5 پروژه عظیم دارد و طویل ترین تونل به طول 38 کیلومتر در حال احداث است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با اشاره به روند اجرایی پروژه های شهری این قرارگاه در کرمان ابراز داشت :  قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء 32 هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد که 1000 میلیارد تومان این طلب مربوط به استان کرمان می باشد که باید یک فکر اساسی برای پروژه‌های شهری توسط شهرداری و شورای شهر صورت گیرد تا بتوانیم آنها را جمع کنیم و امیدواریم تا قبل از سال با این تامین مالی پروژه های بالای پیشرفت 90 درصدی جمع شود.

عبداللهی تشریح کرد : اتفاقات اخیر ناشی از مشکل بیکاری در جامعه بوده است و باید همه با همدلی و اتحاد بتوانیم مشکل اشتغال مردم را حل کنیم و یکی از ویژگی های استان کرمان وجود وحدت در بین مردم و مسئولین است که امیدواریم استاندار کرمان به اهداف خود در جهت اشتغال به حق مردم دست پیدا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر