طلسم پروژه بزرگ گردشگری ساحل بندرگز، شکسته شد/ ۵۰۰ نفر در این پروژه مشغول به کار می شوند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 108 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:29 ب.ظ، چهارشنبه، 20 دی، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرماندار شهرستان بندرگز از آغاز مجدد عملیات اجرایی پروژه گردشگری ساحل بندرگز از روزهای آینده خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه، ۵۰۰ نفر مشغول به کار خواهند شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از کاسب امین، “حسین احمدی” فرماندار شهرستان بندرگز، در گفتگو با خبرنگار ما از آغاز مجدد عملیات اجرایی پروژه گردشگری ساحل شهرستان بندرگز طی روز های آینده خبر داد.

وی افزود: پروژه گردشگری آرمان طبیعت که از سوی سرمایه گذارخارجی آغاز شده است با ایجاد اشتغال برای حداقل ۵۰۰ نفر سبب رونق همه صنوف و توسعه شهر خواهد شد و گردش مالی قابل ملاحظه ای در مشاغل مختلف شهرستان ایجاد خواهد کرد.

فرماندار بندرگز امنیت و فرهنگ قوی را از مولفه های اساسی ترغیب سرمایه گذاران برای حضور در شهرستان بندرگز دانست و افزود: بندرگز از سابقه کهن و پیشینه نیکویی در عرصه فرهنگی برخوردار است و اکنون نیز همه مردم و صنوف باید کمک کنند تا هیچ گاه امنیت و فرهنگ عمومی خدشه دار نشود و فضای امن توام با غنای فرهنگی برای سرمایه گذاران ایجاد شود.

گفتنی است، شهرستان بندرگز در غرب گلستان با جمعیتی بالغ بر 50 هزار نفر جمعیت، واقع شده است و موئلفه های زیادی برای گردشگری و توسعه دارد که یکی از این موئلفه ها، ساحل زیبای آن است.

انتهای پیام/

ارسال نظر