ظریف الفبای دیپلماسی را هم رعایت نمی کند/قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا زیر پا گذاشتن خون شهدا بود/تنها راه ظریف عذرخواهی و تعهد به عدم تکرار چنین رفتاری است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 368 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:20 ب.ظ، چهارشنبه، 1 بهمن، سال 1393 نظرات ۴ نظر

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این خطاها نشان داد که آقای ظریف نمی دانند نماینده چه ملت و نماینده چه عظمتی هستند و ایشان با این کارها توانایی خود را در دفاع از حقوق ملت ایران به شدت زیر سوال بردند.

image170051به گزارش رادکانا، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، گفت: آقای ظریف ظاهرا نمی داند نماینده چه ملت و چه عظمتی است، ایشان باید رسما به خاطر حرکت های ناپسند اخیر از ملت ایران عذرخواهی کند.
سردار نقدی در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد سفر وزیر امور خارجه به پاریس در روزهایی که دولت آن کشور رسما از توهین به پیامبر حمایت می کند چیست، اظهار داشت: بنده تا حالا سعی کرده ام در خصوص وزارت امور خارجه اظهار نظر نکنم تا موضع ایشان در مذاکرات را تضعیف نکرده باشم ولی بعضی اشتباهات، دیگر قابل تحمل نیست و به صراحت می گویم که آقای ظریف از چشم و نظرم افتاد.
وی در همین زمینه خاطرنشان کرد: با حرف هایی که در مورد ایشان به من گفته بودند، تصور می کردم ایشان فرد فرهیخته، باوقار و دیپلمات کارکشته ای است اما ناشی گری های اخیر اثبات کرد که اگر بخواهیم با خوشبینی اظهار نظر کنیم، باید بگوییم ایشان متاسفانه الفبای دیپلماسی را هم رعایت نمی کند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ایشان قبلا خطاهای فاحشی داشتند، ادامه داد: از جمله این خطاها بیان این مطلب بود که آمریکا می تواند با یک موشک، توان دفاعی ما را از بین ببرد و حرف نادرست دیگر این که امنیت ایران محصول مذاکرات است و حرف های نادرست دیگری که هیچ سیاستمدار تازه کاری هم حاضر نیست در حین مذاکره با حریف چنین امتیازاتی را به طرف مقابل بدهد، چه رسد به اینکه حریف دشمن خونی ملت ایران باشد.
وی با بیان اینکه تاکنون این خطاهای فاحش را به حساب اشتباه ایشان گذاشته و حمل به صحت می کردیم، ابراز داشت: تکرار این ناشی گری ها و خطاهای فنی نشان داد که باید در برآوردمان تجدید نظر کنیم.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج قدم زدن با وزیر خارجه خبیث آمریکا در خیابان و نشان دادن صمیمیت با دشمن بشریت را حرکتی کاملا غلط و ناپسند دانسته و گفت: قدم زدن در خیابان های بروکسل زیر پا گذاشتن خون شهدا بود.
وی تاکید کرد: کار خیلی زشت تر و غیر قابل بخشش تر، سفر به پاریس در همان روزی است که نخست وزیر فرانسه کاریکاتور توهین آمیز به پیامبر اسلام (ص) را جلوی دوربین ها در دست گرفته و نمایش می دهد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه بیان کرد: این خطاها نشان داد که آقای ظریف نمی دانند نماینده چه ملت و نماینده چه عظمتی هستند و ایشان با این کارها توانایی خود را در دفاع از حقوق ملت ایران به شدت زیر سوال بردند.
سردار نقدی در پایان این گفتگو بیان داشت: در این زمینه هیچ توضیح و توجیهی پذیرفته نیست و تنها راه اعاده ی حیثیت، عذرخواهی رسمی از ملت و تعهد به عدم تکرار چنین رفتارهایی است. البته ملت ایران نمی گذارند تصویر دروغین که می خواهند از ایران در دنیا نمایش دهند جا بیفتد؛ روز 22 بهمن ملت ایران تصویر واقعی خودش را با شعار لبیک یا محمد (ص) و مرگ بر آمریکا به نمایش خواهد گذاشت و دنیا خواهد دید که ملت ایران با همان صلابت جلوی آمریکا ایستاده و حقش را خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/

گل آقا می گوید:

ظاهرا ایشان نه ظریف هستند و نه لطیف!! اتفاقاً خیلی هم پوست کلفت تشریف دارند!!!!!!!!!!!
واقعا آقای ظریف چه توجیهی برای اینکارهای احمقانه دارند؟؟؟؟!!!!!!!!!!

سما می گوید:

احمق شمائید گل آقا
بنده خدا ظریف داره تلاش میکنه از مشکلات دربیایم آدمهای نفهمی مثل شماها چسبیدید به یکسری چیزی های بیخود که هیچ ارزشی نداره زمان احمدی نزاد هم حرف میزدید ننه چاوزو بغل کرد با معلمش دست داد و…. و….
برید خدا روزیتون و جایی دیگه حواله کنه دارید میترکید یک نفر اینهمه ارزش داره که باهاش پیاده روی میکنن ولی دوران قبل اصلا شماها رو ادم حساب نمیکردن
بترکید بترکید

سما می گوید:

در ضمن به یاری خداوند بعد از 8 سال آقای دکتر روحانی
جناب دکتر ظریف رئیس جمهور هستنند
و حرف آخر وقتی رهبر به شماها میگه خفه شید چرا خفه نمیشید چرا اینقدر حرف مفت میزنید

سارا می گوید:

سما فقط یه چیزی میخوام بهت بگم و ابنو آویزه گوشت کن

سخت در اشتباهی که فکر میکنی جان کری و دیگر افراد حاضر در مذاکرات بدنبال پیاده روی با ظریف بودند نه جان من ظریف بدنبال پیاده روی، قدم زدن و خوش خوشان کردن با کری نامرد پست فطرت بود.

ظریف که در تمامی جهات خودشو به آب و آتیش می زد تا کری فقط یه لبخند کوچیک بهش بزنه …

حالا بهم بگو توهین به پیامبر چسبیدن به یکسری چیزهای بیخوده؟

دقیقا زمانی که این اتفاقات در فرانسه افتاد ظریف باید با کری به قدم زدن و خندیدن تا بناگوشو… بپردازد؟؟؟؟

ما اینها را ضدارزش می دانیم…

شما دین و مذهب و خدا و پیغمبر سرتون نمیشه ما همه وجودمان را برای احترام و حفظ شأن و منزلت ائمه و انبیای بزرگوارمان می دهیم.

ارسال نظر