ظریف پاسخ کری را بدهد، ما هم نیازی به مذاکره با آنها نداریم/اینگونه صحبت کردن کری تحقیر ملت ایران است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 251 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:53 ق.ظ، جمعه، 19 تیر، سال 1394 نظرات یک نظر

علیرضا فرساد: ملت ایران سی سال با مقاومت خود مشت محکمی در دهان آمریکا زده است و بدانید تا جمهوری اسلامی ایران وجود دارد مقاومت مردم انقلابی جمهوری اسلامی و شعار مرگ بر آمریکا نیز وجود دارد. روز قدس خواهید دید که تحریم های شما به قول فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مان کاغذ پاره ای بیش نیست و ما با قدرت به راه خود ادامه خواهیم داد.

29به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، مدیرعامل پژوهشگاه شفق در رابطه با کنفرانس خبری جان کری؛وزیر امور خارجه آمریکا گفت: صحبت های جان کری در کنفرانس خبری اش بی احترامی به ملت ایران بود و ملت ایران را بسیار کوچک شمرد. جناب آقای ظریف به عنوان مبارزه گر خط مقدماتی جبهه دیپلماسی ما باید پاسخ کری را بدهند. در هر مصاحبه خبری که مربوط به مسئولین دیپلماسی ما بوده است آنها اذعان داشته اند که هیچ عجله ای برای دستیابی به توافق نداریم و برای توافق خوب تا هر زمانی در هتل کوبورگ خواهیم بود اما طرف مقابل میگوید: قرار نیست تا ابد پشت میز مذاکره بمانیم.

علیرضا فرساد در ادامه افزود: توافق خوب باید با حفظ شان ملت ایران باشد؛ جناب آقای ظریف و همه همکارانشان خوب میدانند که ما هم نیازی به مذاکره نداریم و نیاز آمریکایی ها بسیار بیشتر از ما به مذاکره است پس توقع داریم با قدرت پاسخ این بی احترامی آمریکایی ها را بدهند, تا آنها اینگونه نپندارند که ما محتاج مذاکره هستیم و آن کسی که تا ابد پای میز مذاکره نخواهد ماند جمهوری اسلامی است نه شما.

فرساد در رابطه با صحبت های وزیر امور خارجه مبنی بر تصمیم گیری های سخت اذعان داشت: آقای کری مشخص است شما هنوز پیام مقاومت ملت ایران را پس از سی سال دریافت نکرده اید. توصیه ما به شما این است که پنبه ها را از گوشتان در آورید و به اوضاع منطقه و جهان واقع بینانه نگاه کنید زیرا این تصمیمات سختی که شما مد نظرتان است نه تنها روزها و هفته بلکه ملت ایران پس از صدها سال نیز این تصمیمات سخت را نخواهند گرفت. تصمیمات سخت را شما بیاید بگیرید زیرا کسی که از همه بیشتر محتاج به این مذاکرات است ایالات متحده آمریکاست.

مدیرعامل پژوشگاه شفق تاکیید کرد: ملت ایران سی سال با مقاومت خود مشت محکمی در دهان آمریکا زده است و بدانید تا جمهوری اسلامی ایران وجود دارد مقاومت مردم انقلابی جمهوری اسلامی و شعار مرگ بر آمریکا نیز وجود دارد. روز قدس خواهید دید که تحریم های شما به قول فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مان کاغذ پاره ای بیش نیست و ما با قدرت به راه خود ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

 

بالابلوکی می گوید:

دلم میخاد بدونم برای هر مقاله چقدر به حسابتون میریزه آخه اراجیف ایشون واسه کی اهمیت داره؟؟؟؟؟

ارسال نظر