عبدالحسینی مدیر کل جدید صدا و سیمای گلستان شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,190 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:57 ق.ظ، سه شنبه، 13 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

طی مراسمی با حضور قائم مقام معاونت امور استان های صدا و سیما بهرام عبدالحسینی به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای گلستان معرفی و از زحمات صادق مقدسی مدیر کل سابق تجلیل شد.

thumb271-12a0fab1399bc927c910826d4a4f764bبه گزارش رادکانا؛ بعد از چند هفته کش و قوس برای مراسم تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیمای گلستان بالاخره این امر محقق شد و علی صادق مقدسی با سمت خود وداع و رئیس مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما را بر عهده گرفت.

همچنین بهرام عبدالحسینی که تا پیش از این مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد را به عهده داشت و اصالتی آبادانی دارد به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای گلستان از امروز کار خود را آغاز کرد.

در این مراسم که امروز در سالن همایش های صدا و سیمای مرکز گلستان برگزار شد سید ابوالحسن موسوی‎ زاده قائم مقام معاونت استان‎ های صدا و سیما ، عمران حیدری رئیس سیمای استان‎ها صدا و سیما، علی ‎اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، رحمت‎الله نوروزی نماینده مردم علی ‎آباد کتول در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

قائم مقام معاونت امور استان های صدا و سیما در این مراسم گفت : صدا و سیمای گلستان باید برنامه هایی بسازد که مخاطب پسند بوده و مفاهیم ارزشی و اسلامی را تبیین کند.

موسوی زاده بیان داشت : استان گلستان از اقوام مختلفی تشکیل شده لذا برنامه سازان صدا و سیمای گلستان جوری برنامه بسازند که مردم استان ساعات بیشتری پای برنامه های این شبکه بنشینند.

ارسال نظر