عبور کاروان جهزیه ۸۰۰۰ نو عروس مناطق محروم کشور از گلستان + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 460 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:37 ق.ظ، یکشنبه، 10 خرداد، سال 1394 نظرات یک نظر

مدیر موسسه آبشار عاطفه های استان گلستان گفت: درسالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، استان گلستان میزبان کاروان جهزیه آبشار عاطفه ها از جوار ملکوتی امام هشتم شیعیان امام رضا (ع)شد.

kasebeamin 22به گزارش رادکانا به نقل از طوبی گلستان، اکرم صلبی مدیر موسسه آبشار عاطفه های استان گلستان در گفتگو با خبر نگار ما گفت:طی سالهای گذشته موسسه آبشار عاطفه های گرگان میزبان این کاروان بوده است که این بار برای هشت هزار نو عروس در مناطق محروم کشور جهزیه تهیه شده است.

وی افزود: این کاروان بعد از عبور از شهرهای مازندران و تهران در میلاد با سعادت امام زمان(عج) کالاها را در اختیار زوج های جوان قرار خواهد داد.

صلبی خاطر نشان کرد: هدف موسسه خیریه آبشار عاطفه ها فقر زدادیی با حمایت مردمی خیرین و حمایت معنوی دستگاه های دولتی و کاهش معضلات اجتماعی می باشد.

وی در ادامه با تأکید به اهمیت فراهم کردن شرایط تشکیل زندگی برای جوانان گفت: بخاطر اهمیت تشکیل خانواده و مقدس بودن این نهاد در جامعه و برگزاری مراسم های ازدواج با سبک اسلامی این موسسه در گرگان، در نظر دارد در ولادت امام رضا(ع) 313 نوعروس را به خانه بخت بفرستد.

گفتنی است این موسسه در گرگان از سال 1387شروع به فعالت نموده است و تاکنون توانسته است شرایط تهیه جهزیه برای زوج های جوان در سطح استان را فراهم کند.

تصاویر: کاسب امین

kasebeamin 1

kasebeamin 2

kasebeamin 3

kasebeamin 4

kasebeamin 5

kasebeamin 6

kasebeamin 7

kasebeamin 8

kasebeamin 9

kasebeamin 10

kasebeamin 11

kasebeamin 12

kasebeamin 13

kasebeamin 14

kasebeamin 15

kasebeamin 16

kasebeamin 17

kasebeamin 18

kasebeamin 19

kasebeamin 20

kasebeamin 21

kasebeamin 22

انتهای پیام/

يادداشتهاي براكنده آقامعلم می گوید:

انشاالله بانی یان این امرخیروخدابسندانه هرجه ازخدابخواهند،خداوندداناوحکیم دراختیارشان قراردهد.
سیدمحمدحسین حسینی ( سیداحمد)
کردکویی های مقیم تهران بزرک.

ارسال نظر