عدم استفاده از “واژه فتنه” توسط برخی بزرگان استان و کشور تا به امروز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 563 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:47 ب.ظ، دوشنبه، 9 دی، سال 1392 نظرات ۴ نظر

مثل اینکه عده ای خیلی به کلمه فتنه حساس شدند، همچنانکه واژه (تقلب) رمز تک حمله معاندین بود کلمه (فتنه) که الحق زیبنده حرکت کور دشمنان در قائله ۸۸ می باشد رمز پاتک و فرمان عمومی برای تدافع محسوب می شود و کلمه فتنه مرز میان نیروهای خودی و غیر خودی است.

927900510_origبه گزارش رادکانا، مثل اینکه عده ای خیلی به کلمه فتنه حساس شدند، همچنانکه واژه (تقلب) رمز تک حمله معاندین بود کلمه (فتنه) که الحق زیبنده حرکت کور دشمنان در قائله 88 می باشد رمز پاتک و فرمان عمومی برای تدافع محسوب می شود و کلمه فتنه مرز میان نیروهای خودی و غیر خودی است.

عده ای نمی خواهند با کاربرد این واژه مرز خود را با فتنه گران مشخص و در مواردی سعی تعمد در استمالت و دلجویی از آنان دارند.

شما کجا خواندید یا شنیدید افراد و بزرگان سیاسی همانند هاشمی رفسنجانی، خاتمی،صانعی، نورمفیدی و …. این کلمه را بر زبان جاری کنند؟رئیس جمهور نیز در تجلیل از حماسه 9 دی جانب اعتدال را گرفت و به شرط احتیاط که مبادا برداشت جناحی از سخنان مشارالیه شود هیچ اشاره ای به فتنه نکردند.

مثل این که بعضی از بزرگان ما به عقب ماندن از قافله مردمی عادت کردند یا شاید فکر می کنند آثار و تبعات همراهی با مردم در این دست مسائل زیانبار خواهد بود! الله و اعلم

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

 

 

حسام می گوید:

سلام

شماها خوب می زنید تو خال گنده ها…

بازم ایول…

بابا دست مریضاد

سید خدا می گوید:

شما با این گزارشاتتون پته همه رو ریختین رو آب

خندم گرفت

الهه می گوید:

آی گل گفتید

دیشب با خانوادم داشتیم در همین خصوص صحبت می کردیم.

چر این افراد نمیتونن از این واژه استفاده کنن؟

چرا این همه وادادگی؟

چرا این همه از قافله حسین بن علی (ع9 دور می مانند؟

مطالبتان بوی روشنگری می دهد.سپاسگزاریم

میثم می گوید:

متأسفم واسه فتنه گران و شرمم میاد اسمشونو ببرم

ارسال نظر