عدم رسیدگی به دانشگاه گلستان خیانت به استان است / دانشگاه جامع گلستان از سرخنکلاته به سایت ۱۴۰ هکتاری کردکوی منتقل شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 633 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:22 ق.ظ، پنج شنبه، 26 شهریور، سال 1394 نظرات ۲ نظر

نماینده مردم غرب استان با بیان اینکه عدم رسیدگی به دانشگاه گلستان خیانت به استان است : با استاندار قبلی و فعلی و نماینده ولی فقیه در استان در رابطه با این معضل صحبت شد؛ اما اراده ای برای حل این مسئله وجود ندارد.

IMG13021841به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما،محمدجواد نظری مهر، نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در خصوص مشکلات صنفی و رفاهی دانشگاه جامع گلستان گفت: مسئله کمبود فضای فیزیکی دانشگاه جامع گلستان از زمان مدیریت قبلی این دانشگاه در مجلس پیگیری شد.

وی افزود: مبالغ زیادی هم برای اتمام پروژه ساخت سایت سرخنکلاته دریافت کردند؛ اما چون حرکتی نکردند، طبق گفته مسئولان آن زمان، بودجه‌ها به مجلس برگشت خورد.

وی با بیان اینکه دولت کمک شایسته ای به دانشگاه گلستان نکرده است، تصریح کرد: می خواستند دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی را حذف کنند و دانشگاه گلستان را ایجاد کنند، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بیش از ۶۰ سال قدمت دارد و  با دانشگاه‌های بزرگ جهان متصل است، تجمیع این دو دانشگاه در قالب دانشگاه جامع گلستان، باعث خشکیدن ریشه ۷۰ ساله می‌شود و در عوض به نامی شاخ و برگ می‌دهد که کسی در جهان آن را نمی‌شناسد.

نظری مهر با بیان اینکه تجمیع دو دانشگاه جامع گلستان و علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان راه حل مناسبی نیست، گفت: دانشگاه جامع گلستان برای خودش تعریف مستقلی دارد و استان نیز نیاز به یک دانشگاه جامع دارد از طرف دیگر دانشگاه تخصصی علوم کشاورزی نیز مایه افتخار و نیاز استان است؛ از این رو دولت وظیفه دارد مشکل دانشگاه جامع گلستان را به صورت مستقل حل کند و نگذارد دانشگاه گلستان سربار دانشگاه منابع طبیعی شود.

نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس با بیان اینکه عدم رسیدگی به دانشگاه گلستان خیانت به استان است، تصریح کرد: با استاندار قبلی و فعلی و نماینده ولی فقیه در استان در رابطه با این معضل صحبت شد؛ اما اراده ای برای حل این مسئله وجود ندارد.

این نماینده مجلس گفت: دولت وظیفه دارد سایت سرخنکلاته را سریع‌تر بسازد. تا آن زمان هم، از آنجا که ساختمان مناسبی در مرکز استان وجود ندارد، پیشنهاد می‌دهم دانشگاه جامع گلستان را به سایت شهید روحانی فرد با ۱۴۰ هکتار مساحت و سالن‌های مجهز آموزشی و آمفی تئاتر که در شهرستان کردکوی بلااستفاده مانده است، انتقال بدهند./خبرگزاری دانشجو

انتهای پیام /

صمدی می گوید:

سلام اقای نماینده به قول محلی ها دار دوییی جوز نچییی بنه بمویی کفتل زندی . اون موقع که میخواستن خودشون بیارن شماها مانع شدید حالا کار از کار گذشته بفکر برگردوندنش هستید.

صمدی می گوید:

سلام اقای نماینده به قول محلی ها دار دوییی جوز نچییی بنه بمویی کفتل زندی . اون موقع که میخواستن خودشون بیارن شماها مانع شدید حالا کار از کار گذشته بفکر برگردوندنش هستید.

ارسال نظر