عدم شرکت خواص در حماسه ۹ دی خیانت به رهبر است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 148 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:33 ب.ظ، چهارشنبه، 8 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه منابع طبیعی گرگان گفت: آن دسته از خواصی که در مراسم ۹ دی شرکت نمی کنند و در عظمت این قیام تردید دارند به رهبری پشت کرده و جفای به معظم له می کنند.

golestanema12به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از پاسرو، حجت الاسلام علی نامدار در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: قیام 9 دی عکس العمل قشری بود که از جهت اعتقادات کامل بودند و ایمان کامل خود را در مقابل هجوم گستاخانه ایادی استکبار و فریب خوردگان داخلی که به بی محابا به مقدسات نظام تاختند، به نمایش گذاشتند.

وی نفوذ فتنه را امری محتمل خواند و افزود: در عالم سیاستِ دشمنان انقلاب، پروژه قداست زدایی از مقدسات نظام و دین مردم کلید زده شده است و هم اکنون نیز در جامعه در حال پیاده شدن است، هر از چند گاهی شاهد هستیم که برخی مزدوران حتی در دانشگاه ها، در راستای همین قداست زدایی، اقدام به توهین به مقدسات و زیر سوال بردن آرمان های نظام می کنند، حتی برخی از آنان جرات کردند که بیایند در تریبون نماز جمعه شبهه افکنی کنند ولی خوشبختانه با بصیرت و هوشیاری ملت ایران مواجه می شوند.

وجدان بیدار امت اسلامی نمی گذارد فتنه گران دور بردارند

حجت الاسلام نامدار با بیان اینکه وجدان بیدار امت اسلامی نمی گذارد فتنه گران دور بردارند، تصریح کرد: برای قیام 9 دی خیلی بسترسازی و تبلیغات نشد در واقع 9 دی التهاب وجدان بیدار ملت بصیر ایران بود که در مقابل بی حرمتی به مقدسات به جوش آمد.

دشمن در خلق فتنه های بعدی مصر است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان خاطرنشان کرد: اکنون نیز دشمن بیکار ننشسته و در خلق حوادثی شبیه به فتنه 88 مصر است، ملت ایران در این شرایط وظیفه دارند که بیداری و بصیرت خود را ادمه دهند و نسل جدید را نیز به بصیرت مجهز کنند.

بصیرت نمی گذارد فتنه های دشمن سنگین شود

وی تأکید کرد: فتنه کماکان ادامه دارد اما صورت های آن فرق می کند ولی دشمن این را بداند که ملت ایران بدلیل بصیرتی ذاتی که در خود دارد، هر جا لازم باشد، 9 دی دیگری خلق می کند، مقابله با فتنه زحمت و بها می خواهد اما اگر هوشیاری مردم ادامه پیدا کند پیش از اینکه فتنه ای سنگین شود در نطفه خفه خواهد شد.

حجت الاسلام نامدار فتنه 88 را به دلیل اینکه تشخیص حقب از باطل سخت بود، فتنه ای پیچیده خواند و متذکر شد: استفاده ابزاری از کسانی که در انقلاب سابقه داشتند از ویژگی های فتنه 88 بود، خط جلوی دشمن کسانی بودند که یکی روز به اینها نخست وزیر و رئیس مجلس می گفتیم، در این بحران ها همه باید به این فرمایش امام(ره) توجه کنند که «ملاک حال فعلی افراد است».

وی تصریح کرد: اگر به این فرمایش امام دقت کنیم که معیار حال فعلی افراد است می توانیم انسانها را محک بزنیم که آیا امروز فلانی گوش به فرمان رهبری امت است یا نیست؟اگر ببینیم کسی سیر عملی و یا اظهار نظهرهایش نسبت به اول انقلاب تفاوت کرده مطمئنا حال امروزش مثل دیروزش نیست.

حجت الاسلام نامدار در پاسخ به پرسشی مبنی بر تردید برخی خواص و عدم شرکت آنان در حماسه 9 دی گفت: به خواصی که در مراسم 9 دی شرکت نمی کنند عرض می کنیم، این تردیدها در تاریخ اسلام هم بسیار دیده شده است، در صدر اسلام برخی نمی آمدند به امیرالمومنین(ع) کمک کنند و می گفتند ما در جای دیگری به اسلام خدمت می کنیم در حالیکه این خدمت نبود بلکه پشت کردن به امام امت بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان تأکید کرد: این تردید اصلا صحیح نیست باید کمک به رهبری کرد باید کمک به امام جامعه کرد تا هدف انقلاب به جلو برود، بی شک عدم شرکت در 9 دی پشت کردن به رهبری است و مطمئنا کسی که شرکت نکند و تردید در عظمت 9 دی کند جفای به ولی فقیه کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر