عده ای بدنبال ایجاد تنش و اختلاف بین اعضای شورا هستند/ هیچگونه اختلافی بین اعضای شورای شهر کردکوی وجود ندارد/عدم اطلاع رسانی علت عدم حضورم در جلسه شورا بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 234 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:16 ق.ظ، سه شنبه، 7 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

عضور شورای شهر کردکوی گفت: برخی رسانه اعلام کردند دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی بدلیل اعتراض نسبت به انتخاب هیئت رئیسه در جلسه شورا حاضر نشدند که بنده بعنوان یکی از این اعضا اعلام می کنم چنین موضوعی صحت ندارد و این خبر را کاملا تکذیب می کنم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کردکوی چهارشنبه 1 شهریورماه 96 باحضور فرماندار کردکوی در پارلمان محلی شورای شهر برگزار شد.

هیئت رئیسه پنجمین دوره انتخابات شورای شهر کردکوی در این مراسم برگزار شد که بنابر رأی گیری اعضا، امید دانشیار بعنوان رئیس، امیر قاسمی بعنوان نائب رئیس، محمدرضا شریف موسوی بعنوان خزانه دار و رضا روشناسان و رسول فیروزیان بعنوان عضو شورای پنجمن انتخاب شدند.

بنابراین گزارش؛ خبری در کانال این پایگاه خبری و برخی رسانه های دیگر شهرستان کردکوی مبنی بر لغو نخستین جلسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کردکوی در تاریخ شنبه 4 شهریورماه بدلیل غیبت دو تن از اعضا منتشر شد.

بر همین اساس آقایان رضا روشناسان و رسول فیروزیان در این خصوص به گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی رادکانا پرداختند تا زوایای این خبر روشن شود.

رضا روشناسان دیگر عضو پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کردکوی نیز عدم حضور خود در جلسه شورای اسلامی شهر کردکوی را عدم اطلاع رسانی از سوی هیئت رئیسه و دبیرخانه شورا اعلام کرد.

وی نیز در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار داشت: برخی رسانه اعلام کردند دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی بدلیل اعتراض نسبت به انتخاب هیئت رئیسه در جلسه شورا حاضر نشدند که بنده بعنوان یکی از این اعضا اعلام می کنم چنین موضوعی صحت ندارد و این خبر را کاملا تکذیب می کنم.

رضا روشناسان با بیان اینکه عده ای بدنبال ایجاد تنش و اختلاف افکنی بین اعضای شورای پنجمن هستند، تأکید کرد: وفاق و همدلی در بین تمامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کردکوی وجود دارد و برادرانه در کنار یکدیگر به مردم شریف کردکوی خدمت خواهند کرد.

عضو پنجمین دوره انتخابات شورای شهر کردکوی درخصوص عدم حضور خود در جلسه شورای شهر گفت: عدم حضور من در جلسه شورای شهر صرفا فقط بخاطر عدم اطلاع رسانی بود.

وی افزود: طبق ماده 18 و 19 مجموعه قانون تشکیلات وظایف انتخابات شورای اسلامی کشور دستور جلسات رسمی شورای اسلامی باید به ترتیب وصول پیشنهادات و با توجه به اولویت ها از طرف هیئت رئیسه تهیه و حداقل یک هفته قبل از تشکیل جلسه در اختیار اعضا قرار گیرد.

روشناسان ادامه داد: همچنین ماده 19 بر این موضوع تأکید می کند در هر جلسه حداکثر سه نفر یعنی اعضایی که (انتقادی، پیشنهادی و مطلبی) جهت ارائه دارند تا 48 ساعت قبل از برگزاری جلسه رسمی تقاضای نطق قبل دستور باید دهند و در حدود وظایف شورا طبق فهرست تنظیمی حداکثر به مدت 10 دقیقه برای هر نفر نطق قبل از دستور داشته باشند.

این منتخب پنجمین دوره شورای شهر کردکوی بیان کرد: چون باید دستور کارها را به موقع آماده کنیم و موضوعاتی که باید درخصوص آن تصمیم گیری شود مستلزم این است که ریاست محترم شورا حداقل 48 ساعت قبل بواسطه نامه ای رسمی به اطلاع اعضا برساند.

وی در خاتمه یادآور شد: مجددا تأکید می کنم که هیچگونه اختلاف و تنشی بین اعضای شورای شهر کردکوی وجود ندارد و تمامی تصمیم گیری های ما در جهت رفع مشکلات مردم این شهر است.

روشناسان ابراز داشت: بدنبال خدمتی خالصانه و صادقانه در جهت پیشبرد اهداف شهر کردکوی هستیم و برای پیشرفت و توسعه شهر خود از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر