عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهداء است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 420 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:15 ب.ظ، دوشنبه، 2 تیر، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام جواد نجفی گفت: شهدا با خون خود انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایران را بیمه کردند.

380724به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام جواد نجفی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان در مراسم یادواره شهدای پایگاه شهید چمران شهرستان کردکوی، با اشاره به اینکه عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهداء است عنوان کرد: شهدا با خون خود انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایران را بیمه کردند.

 

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان تأکید کرد: ما برای حفظ انقلاب و مبارزه با دشمنان ده‌ها هزار شهید جانباز و آزاده تقدیم کرده‌ایم و آنها همه برای این بود که می‌خواستیم روی پای خود بایستیم و زیر بار حرف زور نرویم.

 

وی در ادامه ضمن گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران درخصوص ابعاد شخصیتی، ولایت‌مداری و فرماندهی این شهید بزرگ مطالبی بیان کرد و گفت: اگر معنویت را در کنار شخصیت شهید چمران قرار دهیم متوجه این نکته می شویم که عرفان ایشان بسیار خالص و ناب بوده است به گونه ای که به دور از تمام خودنمایی ها، خودخواهی ها از ابتدا تا انتها تنها خدای متعال را جستجو می کرد.

 

حجت‌الاسلام نجفی همچنین اظهار کرد: آنچه در زندگی این شهید قابل توجه است آنست که وی هیچگاه بدون مشورت با امام راحل دست به اقدامی نزد و همواره سعی داشت که در رفتارها و عملکرد خود رضایت ولایت فقیه و تبعیت از ولایت را در رأس امور قرار دهد.

 

نجفی در خاتمه تصریح کرد:دکتر چمران علیرغم دارا بودن مقام بالای علمی، در حوزه نظامی‌گری نیز می‌تواند الگوی خوبی برای جوانان ما باشد زیرا با کسب مهارت‌های عملی قابل توجه در جنگ‌های پارتیزانی، در زمانی که ما از نظر سلاح و مهمات در مضیقه بودیم توانست با بهره‌گیری از سلاح‌های سبک در مقابل ارتش تا بن دندان مسلح بعث عراق ایستادگی کرده و با جنگ‌های پارتیزانی موفق ضربات سختی را به ارتش عراق وارد کند.

ارسال نظر