عزت و سربلندی امروز ایران نتیجه روحیه جهادی و خصلت والای ملت بسیجی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 480 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:50 ب.ظ، شنبه، 2 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

عبدالصمد کیانی گفت: شعار بسیج امتداد عاشورا، در همین راستاست که ترویج می شود؛ یعنی اگر تهدیدمان کنند، تحریممان کنند، گرسنه بمانیم و لب تشنه جان دهیم باز هم تحت لقای رهبری و با تبعیت از شهدا از آرمان ها و اصول اعتقادی کوتاه نمی آییم.

015به گزارش رادکانا، عبدالصمد کیانی مسئول فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا کامل ترین جمله را در این خصوص مقام معظم رهبری دارند: ایشان می فرمایند بسیج مظهر عشق و ایمان و آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل، برای سربلند کردن کشور و ملت است.

وی عزت و سربلندی امروز ایران را نتیجه روحیه جهادی و خصلت های والای ملت بسیجی دانست و افزود: ویژگی هایی چون ایثار، شهادت، استقلال، عزت نفس، اخلاص، مجاهدت و غیره موجب عزت و سربلندی و اقتدار ایران اسلامی شده است.

کیانی افزود: البته تعریفی که ما از بسیج داریم تنها شامل کسانی که در سازمان بسیج پرونده دارند نیست، بقول حضرت آقا هر کس که دلش برای اسلام و انقلاب می تپد بسیجی است.

عبدالصمد کیانی ضمن اشاره به تقارن هفته بسیج با محرم الحرام و عاشورای حسینی گفت: شاید بتوان گفت مهم ترین پیام، قیام امام حسین (ع) در جمله هیهات من الذله خلاصه می شود، این شعار این مفهوم را می رساند که در برابر ظلم و ستم و زورگویی باید ایستاد و نباید تن به خفت و ذلت داد و در این مسیر باید از همه هستی مایه گذاشت.

وی ادامه داد: شعار بسیج، امتداد عاشورا، در همین راستاست که ترویج می شود. یعنی اگر تهدیدمان کنند، تحریممان کنند، گرسنه بمانیم و لب تشنه جان دهیم باز هم تحت لقای رهبری و با تبعیت از شهدا از آرمان ها و اصول اعتقادی کوتاه نمی آییم.

مسئول فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی به تشریح برنامه های این ناحیه پرداخت و گفت: برنامه های این ناحیه ابعاد مختلفی را در بر می گیرد که در عرصه سازندگی و عمرانی، افتتاح تعدادی از پایگاه های مقاومت در عرصه اقتصاد مقاومتی، چندین همایش و کارگاه آموزشی، در زمینه ورزشی مسابقات متعدد، در عرصه فرهنگی و هنری مراسمات شعر و خاطره و مسابقات گوناگون، یادواره های شهدا و غبارروبی مزار مطهر شهدا و دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، برپایی ایستگاه صلواتی، مسابقات قرآن، ویزیت رایگان بیماران و ده ها برنامه دیگر که به نوعی همه اقشار جامعه و همه سنین را در بر می گیرد.

وی اوج برنامه های هفته بسیج را در برگزاری همایش حلقه های تربیتی صالحین دانست و خاطرنشان کرد: اوج برنامه های این ناحیه برگزاری همایش حلقه های تربیتی صالحین در روز جمعه و نیز گردهمایی بزرگ بسیجیان در روز 5 آذر در مصلای نماز جمعه کردکوی است که ان شاالله نمایشی از قدرت، حماسه، حضور و آمادگی بسیجیان این شهرستان خواهد بود.

ارسال نظر