عزل و استعفای تمامی اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات گلستان/ فعالیت هیات مدیره سابق با نام خانه مطبوعات غیرقانونی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 82 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:39 ب.ظ، شنبه، 17 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

عزل و استعفای تمامی اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات گلستان/ فعالیت هیات مدیره سابق با نام خانه مطبوعات غیرقانونی است

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ ایرج رمضانی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان و در خصوص مطالب منتشر شده در خصوص اخبار منتشر شده درباره فعالیت اعضای عزل شده خانه مطبوعات استان گلستان اظهار کرد: با توجه به برگزاری مجمع عمومی خانه مطبوعات استان گلستان و رای اعضای مجمع به استعفای دو عضو هیات مدیره و عزل تمامی اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات، هیچکدام از اعضای سابق جایگاه حقوقی در خانه مطبوعات ندارند.

وی ادامه داد: تمامی فعالیت‌های این خانه تا برگزاری انتخابات الکترونیک متوقف خواهد بود و هیچکدام از اعضای هیات مدیره سابق نمی‌توانند با استفاده از جایگاه حقوقی خانه مطبوعات استان گلستان هیچ فعالیتی را انجام دهند و در صورت ارتکاب به این عمل، فعالیت آنها تخلف و سوءاستفاده از جایگاه خانه مطبوعات محسوب می‌شود.

کارشناس مسئول معاون مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خصوص برنامه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برای برنامه‌های روز خبرنگار، تصریح کرد: جزئیات اقدامات و برنامه‌ها در حال بررسی و اخذ نتیجه نهایی است اما از تمامی دستگاه‌ها و ادارات درخواست شده تا در روز 17 مرداد به منظور جلوگیری از تداخل برنامه‌های تقدیر از مقام خبرنگار، با این عنوان برنامه‌ای را برگزار نکنند.

رمضانی بیان کرد: علت این تصمیم وحدت رویه برای برگزاری روز خبرنگار توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان است تا تداخلی در برنامه‌های این روز ایجاد نشود.

وی تاکید کرد: هر کدام از اعضای سابق خانه مطبوعات استان گلستان اگر قصد اجرای هر نوع برنامه و یا تهیه هدیه با عنوان روز خبرنگار دارند نمی‌توانند از جایگاه حقوقی خانه مطبوعات استفاده کنند و در صورت تمایل می‌توانند به عنوان یک فعال مطبوعاتی با هماهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان هر اقدامی که مدنظر دارند مستقل از نام خانه مطبوعات در دستور کار خود قرار دهند.

وی متذکر شد: تاکید می‌کنم با توجه به برگزاری مجمع و قبول استعفاء دو عضو از اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات و عزل باقی اعضای اصلی و علی‌البدل هیات مدیره خانه مطبوعات استان گلستان توسط اعضای مجمع این خانه، هیچکدام از اعضای سابق هیچ جایگاه حقوقی و قانونی در خانه مطبوعات استان گلستان ندارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر