عزل و نصب ها مبنا مشخصی ندارد/مشورتها تشریفاتی وانتصابات محفلی است/بی برنامگی در استانداری
تعداد بازدید تعداد بازدید: 555 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:07 ق.ظ، دوشنبه، 23 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

نماینده سابق گرگان در مجلس با اشاره به اینکه انتصابات در استانداری مبنا مشخصی ندارد گفت : انتصابات محفلی و تشریفاتی بوده و از ظرفیت احزاب و ستاد روحانی استفاده نشده است.

thumb271-e16703957524d6a74a91b7b3ebdf030cبه گزارش رادکانا، سید سبحان حسینی نماینده سابق گرگان در مجلس شورای اسلامی و از حامیان روحانی در انتخابات 24 خرداد و از یاران نزدیک هاشمی در گفتگو با یکی از سایتهای استانی از عملکرد 100 روزه صادقلو استاندار گلستان انتقاد کرد و گفت : در بحث عزل و نصب ها کند و مبنا مشخصی دیده نمی شود.

عضو ستاد دکتر روحانی در استان گلستان از عدم مشورت با ستاد دکتر روحانی در استان گلستان در انتصاب مدیران انتقاد کرد و گفت اگر مشورتی صورت می گرفته صرفا جنبه تشریفاتی داشته است.

نماینده ادواری مجلس از حوزه گرگان و آق قلا افزود: تصمیم گیری ها در انتصاب معاونین و مشاورین بصورت محفلی بوده و از ظرفیتهای احزاب و تشکلهای استان استفاده نشده است.

وی ضمن انتقاد از بی برنامه گی مجموع استانداری پیشنهاد کرد که مدیران هرچه زودتر برنامه ها را ارئه کنند.

حسینی خاطرنشان کرد: استانداری می بایست از ظرفیت های بخش خصوصی و توانمندی های استان بهره ببرد چرا که در بحث اعتبار ملی و استانی اعتبار عمرانی مناسبی برای گلستان تعریف نشده است.

همشهری می گوید:

دقیقا مثل انتخاب فرماندار کردکوی که شنیدم دارن دوستانه انتخاب می کنن

چرا باید اینجوری بشه؟

ارسال نظر