عزم ملی و مدیریت جهادی تنها راه حل مشکلات جامعه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 343 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:13 ب.ظ، جمعه، 9 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

مسئول قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح گفت : برای مقابله با تحرکات ضد فرهنگی و فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی کشور تنها راه حل اهتمام به عزم ملی و مدیریت جهادی است.

m_imgبه گزارش خبرنگار رادکانا، سردار بهروز اثباتی مسئول قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح در همایش آسیب شناسی فرهنگ و بصیرت اجتماعی که در آستان مقدس امامزاده عبدلله گرگان برگزار شد با اشاره به معضلات فرهنگی و آسیب های موجود در جامعه اظهار کرد: برای مقابله با تحرکات ضد فرهنگی و فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی کشور تنها راه حل اهتمام به عزم ملی و مدیریت جهادی است.

دشمن به دنبال رخنه فرهنگی در جوامع اسلامی است

وی در ادامه با بیان اینکه ابزار استعمار فرهنگی ، تغییر نگرش و باورهای ماست ، تصریح کرد : دشمن پس از استعمار به روش نظامی ، روش نفوذ به مجامع را از راه فرهنگی انتخاب نموده و با جلوه دادن تعابیر نادرست از اعتقادات و باورهای ما قصد دارد که درون ما رخنه بکند.

مسئول قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه دشمن در تمام جوامع به اسم آزادی بزرگترین جنایات را انجام می دهد ، افزود :در جنگ های جهانی اول و دوم دولت های غربی بیرحمانه به نام آزادی نزدیک به صد میلیون انسان را از بین برده اند.

وی با بیان اینکه نباید فرصت ها را از دست داد ، افزود : دشمنان ما امروز خود در بحث فرهنگی دچار آسیب شده اند و از این لحاظ از ما آسیب پذیرترند.

فرهنگ اسلامی می تواند گشاینده تمام مشکلات باشد

سردار اثباتی با اشاره به اینکه معانی که امروز دشمن از کلمه فرهنگ ارائه کرده است تعابیر بسیار نادرستی دارد ، خاطر نشان کرد : تنها فرهنگی که می تواند دستاورد نظام و شعار قیام امام خمینی (ره) را از نفوذ بلاها و آسیب ها حفط کند، فرهنگ اسلامی است.

مسئول قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح در پایان تاکید کرد : آزادی از نظر ما پای بند فرهنگ بودن است و فرهنگ اسلامی می تواند گشاینده تمام قفل ها باشد.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر