عضوگیری انجمن ضاله حجتیه از دانشجویان/ اختلاف افکنی در مرزها با حمایت این انجمن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 440 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:46 ق.ظ، سه شنبه، 19 اسفند، سال 1393 نظرات یک نظر

یکی از مهمترین مصوبات جلسات اخیر انجمن دانشجویی حجتیه جذب نیرو از میان دانشجویان در استان های مرزی کشور به ویژه استان های شمال غربی است.

image207115به گزارش رادکانا، انجمن حجتیه که یکی از انجمن های انحرافی است که بیش از یک سال است که دامنه فعالیت‌های خود را افزایش داده و به دنبال جذب حداکثری نیرو برای این انجمن است.

 

پیش از این، انجمن حجتیه از ظرفیت خانواده ها برای گسترش فعالیت‌های خود استفاده کرده و با هدف جذب نیروهای مختلف از میان کودکان، نوجوانان و جوانان جلسات متعددی برای این اقشار برگزار کرد.

 

این انجمن بدون معرفی ماهیت اصلی خود به بهانه جلسات تربیتی کودکان و نوجوانان، سعی در ترغیب والدین بر فرستادن کودکان خود به این جلسات تربیتی داشتند.

 

همچنین این انجمن با برگزاری اردوهای تفریحی و آموزشی برای کودکان و نوجوانان سعی در جذب، تربیت و عضوگیری برای این انجمن داشت.

 

در راستای برنامه‌های جذب نیرو برای حجتیه، این انجمن جلساتی را با حضور برخی از دانشجویان جدید الورود به انجمن حجتیه برگزار کرده است.

 

بر اساس این خبر، یکی از مهمترین مصوبات جلسات اخیر انجمن دانشجویی حجتیه جذب نیرو از میان دانشجویان در استان های مرزی کشور به ویژه استان های شمال غربی است.

 

این در حالی است که طی ماه های اخیر فعالیت های این انجمن انحرافی در کشور به صورت های مختلفی افزایش یافته است به طوری که یکی از عمده ترین فعالیت های آنها اختلاف افکنی در مرز های کشور بوده است.

 

انجمن حجتیه تشکیلاتی است که در ابتدا با هدف اصلی، دفاع از اسلام در مقابل بهائیت و تلاش برای «فراهم کردن زمینه ظهور امام عصر» در سال ۱۳۳۲ به رهبری یک روحانی شیعه به نام شیخ محمود حلبی تأسیس شد ؛ این گروه را در سال ۱۳۶۲ پس از تذکر امام خمینی (ره) در خصوص ارتجاع و خیانت این انجمن تعطیل شد ولی در حال حاضر برخی وابستگان به آن جریان فکری فعالیت خود را شروع کرده اند.

 

علت اصلی اختلاف انجمن حجتیه با مذهب تشیع آن است که آنها معتقد به تلاش برای تشکیل حکومتی اسلامی تا پیش از ظهور امام عصر نیستند و هدفشان ترویج گناه برای ظهور امام زمان (عج) است.

 

در حال حاضر بزرگترین حامی انجمن حجتیه رژیم اشغالگر قدس است.

انتهای پیام/

مریم می گوید:

وقتی شما توی ایران به جان هم می افتید و هی چپ و راست میکنید همین میشه دیگه چپ چیه راست چیه یزدی بشه هاشمی بشه همه ایرانین ول کنید توروخدا این حرفها رو
یکم به فکر مردم باشید خسته شدن از این جناح بازیهای بی پایه و اساس

ارسال نظر