علما و ائمه جمعه مردم را جهت حضور حداکثری در انتخابات آگاه کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 116 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:16 ب.ظ، شنبه، 23 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای نیاز به تمهیدات دارد و این رسالت مهم به عهده ی علما و ائمه جمعه است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد اظهار داشت:علما در هدایت و تربیت جامعه به خصوص در حوزه های اجتماعی،سیاسی و فرهنگی نقش بی بدیلی دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس اندیشه های حضرت امام (ره) به گونه ای معماری و مهندسی شده است که مردم در تعیین سرنوشت حق فراوانی دارند و راسا” مردم تصمیم گیرنده برای سرنوشت کشور و سرنوشت خودشان هستند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان اظهار کرد:تصمیم مردم درعرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی کار ساز است و تاکتیکی نیست و سرنوشت ساز و موثر است.

وی اظهار داشت: از این که مردم بتوانند از بین خوب،خوب تر و از بین اصلح،اصلح تر را انتخاب کنند نیاز به هدایت و راهنمایی است.

ولی نژاد تصریح کرد: علما در طول تاریخ در هدایت جامعه نقش بی بدیلی داشته اند و انقلاب اسلامی با روشنگری علما و هدایت علما اداره شده است به همین دلیل علما نقش بسیار مهمی در انتخابات داشته اند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:مهمترین وظیفه علما در انتخابات تشویق مردم جهت مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای و روشنگری جهت انتخاب فرد اصلح است.

وی تصریح کرد:دست یابی مردم به انتخاب اصلح معیار و شاخص می خواهد و این به عهده علماست که به روشنگری بپردازند.

ولی نژاد گفت: علما باید نقش حضور حد اکثری و انتخاب فرد اصلح را برجسته کنند و به مردم انتقال دهند زیرا هر یک از رای مردم تاثیر گذار خواهد بود.

وی اظهار داشت:حضور حداکثری مردم پیامد مهمی برای دوستان و دشمنان در خارج از کشور خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد:حضور حداکثری به این مفهوم است که دوستان امیدوار و دشمنان مایوس خواهند شد.

این مقام استانی بیان داشت:مردم را باید آگاه ساخت تا تحقیق و بررسی کنند و فرد اصلح را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر