علیرضا رضوانی مدیرکل زندان‎ها و اقدامات تامینی و تربیتی گلستان شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 223 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:38 ق.ظ، سه شنبه، 11 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

مدیرکل جدید زندان‎ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان گلستان در مراسمی با حضور رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور معرفی شد.

768285به گزارش رادکانا، علی اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در حکمی علیرضا رضوانی را به عنوان مدیرکل جدید زندان‎ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان گلستان معرفی و از زحمات محمود امینی مدیرکل پیشین قدردانی کرد.

محمود امینی مدیرکل پیشین که پیش از این 6 سال به عنوان مدیرکل زندان‎های استان گلستان فعالیت داشت، به افتخار بازنشستگی نائل آمد.

این مراسم ظهر امروز با حضور رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، رئیس کل دادگستری گلستان و شماری از مدیران و مسئولان استانی در سالن شرکت گاز استان گلستان برگزار شد.

در بخشی از حکم مدیرکل زندان‌های استان گلستان، بر اهمیت توجه به اصلاح و تربیت زندانیان، فراهم کردن بستر لازم برای بازگشت زندانیان به زندگی شرافتمندانه و مراقبت‎های بعد از خروج به عنوان وظایف اساسی زندانبانی تاکید شده است.

همچنین در این حکم بر همکاری و تعامل با مراجع قضایی در راستای سیاست‎های ابلاغی رئیس قوه قضاییه مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری تاکید شده  است.

انتهای پیام/

ارسال نظر