علی اصغری رئیس و ابوذر پورادیب مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گلستان انتخاب شدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 428 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:22 ق.ظ، چهارشنبه، 7 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گلستان، دبیر حزب اعتماد ملی استان با رای اعضاء به عنوان رئیس دوره ای و ابوذر پورادیب نیز مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گلستان شد.

pooradibبه گزارش رادکانا به نقل از گلستان شرق، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گلستان با حضور اکثریت اعضاء تشکیل جلسه داد و علاوه بر رئیس دوره ای، منشی و مسئول روابط عمومی شورا نیز انتخاب شدند.

براساس این گزارش، مهدی اسلامی از حزب مردم سالاری به عنوان منشی و ابوذر پورادیب، رئیس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی استان گلستان، به عنوان مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات انتخاب شدند.

ابوذر پورادیب خبرنگار کهنه کار و با سابقه استان گلستان است که با مدرک کارشناسی ارشد توانایی های خود را در این عرصه نشان داده است . او با خبرگزاری هایی چون فارس ، شبستان و روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان گلستان همکایر خبری دارد .

لازم به ذکر است، پیش از این محمدحسن محمدخانی، دبیر حزب کارگزاران سازندگی استان گلستان، ریاست دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان را برعهده داشت.

در این جلسه، دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گلستان، گزارشی از فعالیت های شورای راهبردی انتخابات اصلاح طلبان ارائه داد.

همچنین نمایندگان گروه های سیاسی و قومی اصلاح طلب استان گلستان نیز گزارش اقدامات خود را در یک ماه گذشته بیان کردند.

انتهای پیام /

ارسال نظر