علی اصغر قدیمی جانشین معاونت سرمایه گذاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 100 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:49 ب.ظ، سه شنبه، 24 اسفند، سال 1395 نظرات بدون نظر

طی حکمی از سوی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان علی اصغر قدیمی به عنوان جانشین معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع و مدیرگروه برنامه ریزی و فنی این اداره کل منصوب شد.

به گزارش رادکانا،ابراهیم کریمی مدیرکل در حکمی علی اصغر قدیمی را به عنوان جانشین معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع و مدیرگروه برنامه ریزی و فنی  این اداره کل منصوب کرد.

متن حکم بدین شرح می باشد:

جناب آقای علی اصغر قدیمی

همکار محترم

ضمن آرزوی توفیق روز افزون، بنا به پیشنهاد513-952/140/8 مورخ 95/12/18 سرپرست محترم معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری و نظر به تعهد و تجارب ارزنده تان، بدینوسیله جنابعالی را بعنوان جانشین معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع منصوب می نمایم.
شایسته است با اتکال به خداوند سبحان ضمن هماهنگی لازم با معاونت مربوطه با توجه به شرح وظایف تعیین شده، نسبت به اجرای دقیق قوانین همت گمارده و در حوزه مسوولیت مربوطه به نحو احسن انجام وظیفه نمایید.

ابراهیم کریمی

                                                                                                                                                                                                                مدیر کل

شایان ذکر است علی اصغر قدیمی در حال حاضر ریاست گروه برنامه ریزی و فنی معاونت سرمایه گزاری وبرنامه ریزی و همچنین مدیریت امور شهرستانها و دبیر شورای مدیران شهرستان های استان  را در این اداره کل عهده دار است.

گفتنی است از سوابق ایشان می توان به کارشناس تشکلها و جانشین روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان اشاره کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر