علی مطهری در شرایط افراط و تفریط است / به بهانه نطق نباید آرمانهای نظام را تهدید کرد/ رئیس مجلس اختیار دارد مجلس را کنترل کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 409 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:53 ق.ظ، سه شنبه، 30 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

نماینده مردم گرگان و آق قلا در علی مطهری گفت : در این مجلس که تریبون رسمی نظام جمهوری اسلامی بوده و به اتفاق آرای مردم ایجاد شده به بهانه نطق نباید آرمان های نظام را در معرض تهدید قرار داد.

79647_190به گزارش رادکانا، عیسی امامی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی درباره حواشی ایجاد شده پیرامون علی مطهری در مجلس ، گفت : مطابق قانون هر نماینده ای می تواند در مجلس شورای اسلامی نطقی داشته باشد اما در این مکان که تریبون رسمی نظام جمهوری اسلامی بوده و به اتفاق آرای مردم ایجاد شده به بهانه نطق نباید آرمان های نظام را در معرض تهدید قرار داد.

عیسی امامی افزود: رئیس مجلس اختیارات قانونی دارد و باید به آرامش مجلس کمک کرده و جلوی بحران ها را بگیرد. بنابراین برای آرامش مجلس باید برخی اقدامات را انجام دهد.

وی تصریح کرد: به نظرمن علی مطهری فرصت خوبی در اختیار دارد ولی از این فضا خوب استفاده نمی کند و او در شرایط افراط و تفریط است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی  با اشاره به فضای جمهوری اسلامی ایران می گوید: این گونه رفتارها در مجلس شورای اسلامی موجب سوء استفاده دشمنان نظام می شود و به تعبیر امام خمینی (ره) ما نباید کاری کنیم که منجر به سوء استفاده و خوشحالی دشمنان شویم.

امامی بیان کرد: آقای مطهری باید در رفتار خود تجدید نظر کند تا موجب رنج و ناراحتی برای مردم نشود و نظام جمهوری اسلامی هم این فضا را نمی پسندند.

نماینده گرگان و آق قلا ادامه داد: در مجلس شورای اسلامی همه نمایندگان از حق قانونی خود استفاده می کنند و ما کمتر دچار این فضای ملتهب هستیم و نمایندگان کار خود را در چارچوب انجام می دهند.

امامی خاطرنشان کرد: ما به واسطه مسئولیتی که مردم بر دوش ما گذاشتند باید وظایفمان را به خوبی انجام دهیم. ما باید به دنبال کسب رضایت مردم باشیم و از جنجال و درگیری و نظام را زیر سوال میبرد دوری کنیم./سرو

ارسال نظر