عمل مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی به اقدام ما مسئولین بر می گردد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 234 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:00 ق.ظ، سه شنبه، 24 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوای گلستان عصر روز گذشته در حاشیه تکریم و معارفه فرمانده سپاه گنبدکاووس تحقق اقتصادمقاومتی و عمل مردم را منوط به اقدام مسئولین دانست.

سردار صادقیبه گزارش سرویس اقتصادی رادکانا به نقل از قابوس نامه، سردار رحمت الله صادقی با عنوان این مطلب افزود: عمل مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی پیش نیازی دارد و آن اقدام مسئولین است تا این اقتصاد را از بخش نامه ها و دستورالعمل ها به میدان عمل وارد کند.

وی با اشاره به اراده مسئولین در دفاع مقدس که بر استفاده از حداکثر ظرفیت مردم حتی آموزش ندیده قرار گرفت و اراده الهی به مدد آن رسید، گفت: این حرکت سیلی بزرگی بر استکبار زد و آیا نمی شود در اقتصاد مقاومتی نیر چنین کاری انجام دهیم؟آیا نمی توانیم نیاز خود را تولید کنیم و سبک زندگی الگوی مصرف ما مبنی بر تولیدات داخلی باشد؟

وی با تاکید بر این مسئله اذعان کرد: اقتصاد مقاومتی نیز غیر از این نیست و ما می توانیم با قرار دادن تجربه ۴ ساله اقتصاد مقاومتی خود در سپاه، برای برون رفت از این وضعیت کمک کنیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان همچنین با اشاره به سپاه پاسداران به عنوان حافظ انقلاب اسلامی، این تکریم و معارفه را مربوط به نهادی خواند که همزاد انقلاب اسلامی است.

وی افزود: قطعا فلسفه این تشکل بزرگ حفاظت و حراست از این دستاورد بزرگ انقلاب اسلامیاست که نیاز به توجه ، تامل و تعمق خاص خود ، تاریخ و فلسفه تاریخ انقلاب اسلامی دارد.

سردار صادقی با قیاس انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها که که هر کدام با اهداف خاص حزبی و نگاه حاکمیتی خاص تحقق یافته اند گفت: انقلاب ما اینچنین نیست و سپاه پاسداران نیز به عنوان پاسدار این انقلاب برای تحقق تمدن، جامعه و دولت اسلامی  هدف گذاری شده است.

وی با برشمردن این خصوصیات و شاکله برای سپاه اذعان کرد: همه ظرفیت های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور و کسانی که می خواهند برای حاکمیت دینی تلاش و جهاد کنند و در عرصه های مختلف با تهدیدات مقابله کنند باید دارای سازوکاری باشند که شرایط را برای مردم مهیا کنند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان نگاه بلند امام خمینی (ره) در ایجاد بسیج مستضعفین و نهاد مقدس سپاه و تدبیر رهبر انقلاب در معرف و بصیرت افزایی و شناسایی توطئه ها و تهدیدات دشمنان و حمایت همه جانبه مردم را عامل ماندگاری و حفظ انقلاب دانست.

سردار رحمت الله صادقی تاکید کرد: این مسیر باید با همین شادابی و طراوت و معرفت رو به جلو حرکت کند و راهی جزء این مسیر نیست و گفتمان قدرت و قدرت گفتمان و همه ظرفیت ها خصوصا در عرصه های اقتصادی باید به صورت بالقوه در بیاید.

وی  خاطر نشان کرد: تصور دشمن این است که مشکلات اقتصادی شرایطی را برای مردم و دولت ایران فراهم کرده است تا اینکه اینها بتوانند دولت را بر سر میز مذاکره بیاورند که این تصور دشمن چنان از سوی مقام معظم رهبری مدیریت شد که تبدیل به گفتمان قدرت شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر