عین الله تاجیک : مطبوعات استانی از لحاظ محتوایی مشکل دارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,085 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:24 ب.ظ، چهارشنبه، 16 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

عین الله تاجیک فعال مطبوعاتی استان در گفتگویی گفت: نشریات استان به لحاظ محتوایی چون ازمنابع خبری چون خبرگزاری ها ، روابط عمومی ها و سایت های خبری استفاده می کنند ، مشکل دارند .

thumb275-2c405704e9f3ddbd8e6007f46ab2e5beبه گزارش رادکانا، عین الله تاجیک فعال مطبوعاتی و وبلاگ نویس استان گلستان ظهر امروز در گفتگوی اختصاصی گفت : از مراسم روز خبرنگار امروز خبر ندارم و هنوز از سوی خانه مطبوعات استان برای من پیامکی ارسال نشده است .

تاجیک افزود : فعالیت مطبوعاتی و خبرنگاری خودم را از سال 81 با هفته نامه پیک خزر و به عنوان خبرنگار کردکوی آغاز کردم .

وی با بیان اینکه اولین خبرنگاری بودم که در کردکوی مباحث حرفه ای خبرنگاری را منعکس کردم بیان داشت : در ان سالها توانستیم خبرنگاران خوبی را در کردکوی تربیت کنیم و در هفته نامه های مختلف استفاده کنیم .

مدیر وبلاگ همیشه خبرنگار تصریح کرد : از سال 85 سرپرستی هفته نامه پیک خزر در استان را بر عهده گرفتم و در این مدت از تجربیات آقای بهروز صادقی مدیر مسئول هفته نامه پیک خزر و سردبیر روزنامه اطلاعات خیلی استفاده کردم چون وی اصالتا بچه همین منطقه بود و به نوقلمان نیز اعتقاد راسخی داشت .

عین الله تاجیک با بیان اینکه نشریات استان از قواره منسجمی برخوردار نیستند بیان کرد : به لحاظ اینکه نشریات و هفته نامه های استان از منابع خبری چون روابط عمومی ها ، سایت های خبری تحلیلی و خبرگزاری ها استفاده می کنند به دنبال تولید نمی روند و این از لحاظ محتوا برای نشریات مشکل ایجاد کرده است .

وی بزرگداشت مراسم روز خبرنگار را فرصتی برای حل شمکلات این قشر دانست و افزود : باید در این روز از حاشیه ها دوری شود و به مسائل اساسی حوزه رسانه رسیدگی شود .

عین الله تاجیک متولد سال 54 و دارای مدرک کارشناسی ریاضیات است./گلستان ما

 

ارسال نظر