عکاس کردکویی برگزیده بخش اقتصاد مقاومتی جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 416 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:50 ب.ظ، چهارشنبه، 29 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

سیدسینا سیدالنگی از شهرستان کردکوی برگزیده بخش اقتصاد مقاومتی جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت گلستان شد.

photo_2017-01-18_18-31-06به گزارش سرویس قرآن و عترت رادکانا، «طیبه رجنی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان در حاشیه این مراسم در گفتگو با گل رامیان گفت: 1451 اثر از سراسر استان  گلستان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

وی اظهار کرد: داوری آثار ارسالی به این جشنواره توسط 15 داور از هنرمندان برتر و صاحب‌نظران برجسته استانی در رشته های خوشنویسی، پوستر(گرافیک)، عکاسی، نقاشی، نقاشی خط انجام شد.

دبیر اجرایی جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت گلستان افزود:650 اثر در رشته عکاسی، 153 اثر نقاشی، 232 پوستر، 200 اثر خوشنویسی و 120 اثر نقاشی خط به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

رجنی گفت: به دلیل استقبال گسترده کودکان از جشنواره تجسمی و ارسال 87 اثر، بخش کودک نیز به این جشنواره افزوده شد.

وی تصریح کرد: از اهداف این جشنواره ترویج و گسترش مفاهیم قرآنی در قالب های مختلف، ایجاد بستر مناسب جهت ارائه مفاهیم قرآنی و عترت، ارتقاء سطح کیفی و کمی آثار هنرمندان در حوزه های مختلف و تولید آثار و ایده های اصیل وهنری در هنرهای تجسمی با رویکرد قرآن و عترت است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان خاطرنشان کرد: به نفرات برتر این جشنواره لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا و همچنین به تمام شرکت کنندگان در این جشنواره گواهی نامه اهدا شد.

اسامی منتخبین بخش نقاشی زیر 18 سال:

نفر برگزیده محسن کلته از گمیشان

نفر برگزیده فاطمه زهرا رمرودی از گنبدکاوس

نفر برگزیده ارشان قوانلو از رامیان

تقدیر از اثر ارسالی از امور زندانهای گنبد مصطفی درپرور

نفرات منتخب در رشته نقاشی:

نفر برتر فهیمه بای از گنبد کاوس

نفر برتر حمیدرضا فرخی از گزگان

نفر برگزیده زینب یازرلو از گنبدکاوس

نفر برگزیده فهیمه رستمی از گرگان

نفر برگزیده سلیمه قزل از بندرترکمن

نفر برگزیده سید سمیع اله علوی از بندرگز

شایسته تقدیر زهره رحمانی از گرگان

بخش ویژه برگزیده اقتصاد مقاومتی ، هومن ارباب رجنی از گرگان

نفرات برتر رشته خوشنویسی:

نفر برگزیده مسعود واحدی از گنبد کاوس

نفر برگزیده محمد بازیار از گنبد کاوس

نفر برگزیده ملیحه بای از رامیان

نفر برگزیده حسن کاوسی از گنبد کاوس

نفر برگزیده علی اکبر الهی پور از گنبد کاوس

نفر برگزیده سیدکاظم حسینی از گنبد کاوس

شایسته تقدیر علی اکبر میرعزیزی از گنبد کاوس

شایسته تقدیر مرتضی اسلامی فر از گنبد کاوس

منتخبین در رشته پوستر:

نفر منتخب پریا خاندوزی از گرگان

نفر برگزیده علی اصغر رجبلو از رامیان

نفر برگزیده نیلوفر جمالزایی از گرگان

نفر برگزیده نازنین نیاکان از گرگان

نفر برگزیده الهام شمس آبادی از گرگان

منتخبین در رشته عکاسی:

نفر منتخب صادق قلیچلی از آزادشهر

نفر برگزیده مهدیس نظری بخت از گنبد

نفر برگزیده شریف نیک منش از گرگان

نفر برگزیده رضا شاهینی از گرگان

نفر برگزیده علی فدایی از گرگان

برگزیده بخش اقتصاد مقاومتی سید سینا سید النگی

منتخبین در رشته قاشی خط:

نفر منتخب حشمت ناصری از گرگان

نفر برگزیده علی زورستان از گرگان

نفر برگزیده سودابه صادقلو از رامیان

نفر برگزیده سید علی حسینی از رامیان

نفر برگزیده محمد رجبلو از رامیان

انتهای پیام/

ارسال نظر