عیادت رییس سابق فدراسیون ورزش پهلوانی از قهرمان پیشکسوت کشتی کردکوی+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 811 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:55 ق.ظ، سه شنبه، 12 مرداد، سال 1395 نظرات یک نظر

محمدرضا طالقانی در منزل مجید عقیلی پیشکسوت نامدار کشتی کردکوی که موفق به کسب افتخارات متعدد برای کشتی استان شده بود، دیدار کرد.

photo_2016-08-02_09-01-50به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، محمدرضا طالقانی در منزل مجید عقیلی پیشکسوت نامدار کشتی کردکوی که موفق به کسب افتخارات متعدد برای کشتی استان شده بود، دیدار کرد.
طالقانی در جریان این دیدار پیشکسوتان را سرمایه های بی پایان و انکارناپذیر ورزش کشور دانست و گفت: استفاده صحیح از این توانمندی ها می تواند، زمینه رشد بیش از پیش ورزش را فراهم کند.
وی بر لزوم ترویج هر چه بیشتر ورزش پهلوانی تاکید کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب بارها بر ترویج فرهنگ ورزش پهلوانی در جامعه و نهادینه کردن این ورزش فرهنگی در بین نسل های جدید تأکید کرد و برهمین اساس باید با تلاش بیشتر سعی بر ترویج این ورزش در جامعه و نسل های بیشتر داشته باشیم.

photo_2016-08-02_09-01-41

ترویج ورزش زورخانه ای و پهلوانی کمک به معرفی فرهنگ اصیل اسلامی است
رییس سابق فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای افزود: ترویج ورزش زورخانه ای و پهلوانی کمک به معرفی فرهنگ اصیل اسلامی برای جوانان و نسل آینده ایران است.
طالقانی ادامه داد: برخی از جوانان که با فرهنگ اصیل این مرز و بوم آشنایی کمتری دارند، می توانند خصلت های نیکو را در این گود آموزش ببینند.
وی با یادآوری سخنان رهبر معظم انقلاب درخصوص ترویج فرهنگ ورزش پهلوانی در جامعه و نهادینه کردن این ورزش در بین نسل های جدید، اضافه کرد: توسعه و ترویج این ورزش در جامعه نیازمند تلاس بیشتری است.

photo_2016-08-02_09-17-14

انتهای پیام/

اهالی عدالت ششم خیابان ولیعصر می گوید:

سلام و تشکر از مجموعه رادکانا که با اطلاع رسانی خبرها و مشکلات شهری و منطقه، نقش بسزایی را ایفا کرده است.
باز هم خواسته تکراری و البته نه چندان مشکل در جهت رفع آن در عدالت ششم خیابان ولیعصر کردکوی!!! برادر عزیز آقای بسطامی شهردار جوان کردکوی ، عدالت ششم خیابان ولیعصر با مشکل نداشتن یک جوی آب مناسب و سرپوشیده در روزهای بارانی ، دردسرهای زیادی برای اهالی این نقطه از شهر درست کرده است. متاسفانه جوی آب موجود که با طراحی غیراصولی و غیرمهندسی شهرداری وقت انجام گرفت باعث رنجش خاطر شده است…. آقای بسطامی ، جوی آب نعلبندان گرگان بسیار خوب و روان و بدون دردسر است ( از نظر شیب بندی بسیار خوب طراحی شده است) …. با توجه به وجود نانوایی و قرار گرفتن بسیاری از بانک ها در خیابان ولیعصر تردد بسیاری از شهروندان در عدالت ششم چشمگیر شده است… البته در سال تحصیلی جدید ،هنرستان کارودانش دخترانه معرفت نیز در عدالت ششم مستقر شده و معضل فعلی به وضوح دیده خواهد شد…. نگرانی و ناراحتی بسیاری از کسانی که وسیله نقلیه داشته و در عدالت ششم تردد می کنند بر کسی پوشیده نیست، وقتی خودروها در چاله غیراستاندارد موجود می افتند چه آسیبی ممکن است به لاستیک خودروها بزند؟؟؟!!!!!! آقای شهردار خواسته همه اهالی عدالت ششم خیابان ولیعصر ، طراحی و اجرای یک جوی آب سرپوشیده مناسب ، که هم از جمع شدن آب جلوگیری شود و هم به لاستیک خوروها آسیبی نرسد!

ارسال نظر