غرب صنعتی در تقابل با پاکترین ادیان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 466 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:30 ب.ظ، جمعه، 20 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

امروز لیبرالیسم بعنوان یک صنعت در دست هیئت حاکمه آمریکا و چند کشور غربی که در جهت پول سازی با خریدن حوزه های آموزشی و رسانه ای جهان در طی دویست سال اخیر بواسطه شعارهای مردم فریبانه درجهت به حاشیه بردن عمیق ترین و موثرترین شیوه زندگی بشری یعنی زندگی حوزه دین کوشیده است ولی با گذ شت زمان انحرافات بی حد و حصر آن بر جهانیان آشکار گردیده است.

خعخعخعهمانا کلاه گشادی را که بر سر ملت های جهان گذارده است نمایان شده و امروز  بدعت های آن همچون ازدواج با محارم، ازدواج با حیوانات مثل: ازدواج با  سگ، الاغ و… ازدواج مردها  با مردها، تغییر جنسیت مرد به زن، به رسمیت شناخته شدن همجنس بازی در جهت افول شخصیت انسانی و حرکت به سمت حیوانیت مطلق، آدمخواری و سر و جسد انسان در رستورانهای آمریکا، فحشا، فساد، جنایت، مواد مخدر از انواع نوظهور، تخریب بنیاد های معنوی بشر با ساخت دینهای شیطانی، کشتار میکروبی، اتمی… و در این جنایات اخیر هتک حرمت به جنازه مردان اسطوره ای و معنوی تاریخ جهان همچون حجربن عدی، استفاده از دروغ  رسانه ای و سناریو سازی در جهت ایجاد جنگهای منطقه ای عراق، افغانستان … و کشتار انسانهای بیشمار، حمایت از دیکتاتوری ها همچون قطر، عربستان، بحرین، رژیم جنایت کار صهیونیستی و کوشش در جهت حذف حکومت هایی با نظام دمکراسی  با استمداد از همه توانمندیهای مدرن بشری همچون ایران، سوریه، کره و… محصول تفکر افسار گسیخته بی بندوبار و بی تعهد غرب است.

براستی لیبرالیسم صنعت حیوانی عصر مدرنیته است که در جهت بلعیدن انسان و ساختن حیوان از انسان واقعی گام بر می دارد .

براستی بشریت در انتخابات خود کدام را انتخاب می کند. اگر اینها بقدرت برسند کسانی که  با نعش مرده 1400 ساله حجربن عدی اینگونه می کنند با انسان متمدن انتخابگر ولایی چه می کنند؟!

گل خوشبوی ولایت در بین این خرزهره های تاریخ بشری رویده است وعطر آن از تمدن کهن ایران زمین نمو کرده و بر بام سرای جهان ندای آزادگی نسل بشر را سر داده است و انتخابات مظهر اولویت این تفکر بالندگی می کند تا در عصر آهن و سنگ صدای آدم را به گوش جهانیان افاضه کند.

هنر ملت ایران بلوری کردن این انتخاب در جهان بوده  است و با اهداء پاکترین عارفان و زاهدان شب و روزه داران روز این حقیقت را به جهانیان معرفی کرده است و ما میراثداران این گوله نمکین وخوش طعم باید برای حراست و حفاظت برخیزیم.

عرصه انتخابات با آمدن صدها نماینده  برای سوار شدن بر کرسی پرطمتراق قدرت مجریه فرصتی مناسب برای هوسبازان عرصه تاخت و تاز جهانی که روی نرون، چنگیز و هیتلرها را سفید کرده اند و با شمع آجین کردن جان بشریت می خواهند  تن انسانی انسان  را به مرگ برسانند و با کشته ها در جهت حاکمیت شیطان از انسانهای بی گناه پشته بسازند و در این راه از مرید شیطان به خود شیطان ارتقاء یافته اند و باید گفت خود معلم شیطان شده اند همچون کفتار و کرکس دور شیرنری را گرفته اند و با نک زدن به این هیبت بی نظیر می خواهند با ابزار رسانه صحنه را به نفع خود تغییر دهند.

درس آموختن هنر مردم ما بوده است اما بی سوادان حوزه آدم تنها درس نادانی خوانده اند و از درس آموزی فقط لجبازی  وعناد را آموخته اند اما ملتی که از آبشخور ولایت آب حیات نوشیده است، نعره هایش زهره ها را می ترکاند وحقیقتی که در طنین صدا و سخن اوست آب پاکی را بر دستان ملعبه بازان خواهد ریخت و از آستین انتخابات یک باردیگر کلاسی برای خود باختگان خواهد ساخت و همانگونه که در فحوای کلام رهبری است حماسه ای سیاسی در جهان تبلور می یابد هرچند بدخواهان نخواهند و انتخابی درجهت انتخاب (درراستای غدیر) خواهد نمود.

طی 1400 سال  دامها پهن شد و تورهای این دام بر بلند پرواز پرنده پولادین زره ولایت  کارگر نبوده است زیرا بقولی بال شهادت و بال ظهور در پرواز آن و اوج گیری آن فقیه دانا آگاه و مدیر و مدبر زهر تیرها را از آن زدوده است و ملتی با انتخاب اجتهادی ساخته که بهترین را انتخاب می کنند.

عروسک گردانانی چند در پای گود برای به حاشیه بردن ذهن مخاطبان آگاه ما سفره پهن کرده اند تا ذهن حقیقت جوی انسان را منحرف کنند اما آگاهی بخشی ولایت و نگاه تیزبین آن در جهت هدایت، همواره صدای ناساز معاندان را از کوک می اندازد و ریتم ترنم صدای دلگشای خود را بر جانها اثرگذار می کند تا یک بار دیگر ثقیفه تکرار نشود و دست علی در حنا نماند وعیش مومنان طیش نگردد.

در این ضیافت ما به تعارف ولایت دلخوش کرده ایم و جایی در کنار دست ولایت را جستجو می کنیم وبی تردید:

“گر جان طلبد پشت به ایشان نکنیم ” راه امام راه ما و خط سیدعلی خط  امان ماست، زیرا این انتخاب انتخاباتی درجهت انتخاب است وهم همه صداها گوش ما را از شنیدن صدای آشنا ی ولایت منحرف نخواهد کرد.انشاالله

 نویسنده: محک

ارسال نظر