غزل خداحافظی شورای شهر گرگان / دلگیرم از تو تا دور پنجم خدا حافظ
تعداد بازدید تعداد بازدید: 552 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:42 ق.ظ، یکشنبه، 10 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

دوره سوم شورای شهر گرگان امروز با برگزاری آخرین جلسه در صحن علنی به پایان رسید و چهار تن از اعضا غزل خداحافظی را خواندند در حالیکه از برخی اعضای فعلی دلگیر بودند .

thumb271-2e845c6ad8f9b7e0ac770be2ccd1251bبه گزارش رادکانا، دوره سوم شورای شهر گرگان به لطف همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری و برای جلوگیری از هزینه های سرسام آور برگزاری انتخابات 6 سال طول کشید و در این شش سال اقداماتی انجام شد که در این بین برخی از انها درست و برخی نادرست بود .

البته از شورای شهر گرگان و برخی دیگر از شهرها که رای آورندگان آن تابعی از عوامل محیطی و قومیتی هستند انتظاری بیشتر از این نیست و نباید به این زودی ها شاهد حضور خواص و نخبگان شهر در پارلمان محلی باشیم .

این آفت در این دوره هم خودش را نشان داد و دیدیم که اسدلله کبیر بواسطه اینکه بسکتبال گرگان را در لیگ برتر کشور به مقام چهارم رسانده به عنوان عضو شورا انتخاب می شود . عبدالرضا چراغعلی با اصیل خواندن خود به این جایگاه رسیده و زهرا نورا رای قومیتی خود را همواره داشته است . علی کلاتی رای اتحادیه انجمن های اسلامی و رای سیاسیون را پشت سر خود دارد و اگر قانون به وی اجازه حضور دهد مطمئن باشید تا دور اخر شوراها حضور خواهد داشت .

در این دوره هم برخی افراد باهزینه مالی فراوانی به شورا راه یافته اند و باید دید اینها می خواهند چه گلی به سر گرگان بزنند .

کارشناسان و فعالان شهری بر این باورند که بار روانی خدمت به مردم شهر گرگان در این دوره از شوراها بر دوش سید محمد قدس مفیدی ، محمد رضا سبطی و ناصر گرزین است و اگر قرار است کاری در گرگان صورت بگیرد باید از رهگذر این چند نفر انجام شود .

به هر حال دوره سوم با تمام فراز و نشیب هایش به پایان رسید و 4 عضو این دوره که در دوره چهارم رای نیاوردند عصر امروز آهنگ خداحافظی را در حالیکه از دست برخی اعضای شورای شهر دلگیر بودند ، زمزمه کردند و گفتند که فعلا تا دور پنجم با شما خداحافظی می کنیم .

شاید بیشترین دلگیری را ذبیح الله میقانی داشته باشد که در جلسه قبلی جلسه را ترک کرده بود . وی در جلسه قبلی که بحث تصویب بودجه برای راهیان نور بود گفته بود که درسته ما در دوره چهارم حضور نداریم ولی اگر قرار بود که اعضای شورا را به مناطق عملیاتی جنوب ببرند ما را هم خبر کنید .اعضای حاضر گفتند : حتما شما را خبر خواهیم کرد .

وی ادامه داد : می دانم که وقتی ما از شورا رفتیم خبری از ما نمی گیرید چرا که در همین دوره چهره برخی از اعضا برای من مشخص شد.

محمد می گوید:

سید محمد قدس مفیدی ، محمد رضا سبطی و ناصر گرزین…
از این سه تا دزدتر و بی عرضه تر دیگه نبود!!!

ارسال نظر