غزه، خود می تواند شروعی دیگر باشد…
تعداد بازدید تعداد بازدید: 713 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:24 ب.ظ، سه شنبه، 30 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

اینان که درس نادانی خوانده اند و علم شان حجاب اکبر است و چشمه های ادارک انسانی شان کور کردیده و علم شان چشم حقیقت بین شان را بسته است، چشم دارند و نمی بینند، گوش دارند ولی نمی شنوند ، از حرام بتن خود را انباشته اند و از فتنه دماغ شان را پر کرده اند، یاران شیطان و دشمنان یزدان اند و بر جامعه بشری و انسانی فرض است بر علیه این همه بیداد که بر مردم جهان روا داشته اند قیام کنند و تا حق خود نستانده اند از پای ننشینند.

عجب آنکه در 22 بهمن انقلاب مردم مصر بر استبداد پیروز می گردد و در ماه محرم جنگ انتفاضه بر علیه غزه اتفاق می افتد.

فتنه ای از نوع عاشورا است، کودکان بی گناه را با موشک های ساخت آمریکا که با مدرن ترین هواپیما های جهان  شلیک می شود می کشند. به کدامین گناه کشته شدند، اساسا چنین قتل ها از کجا سرچشمه می گیرد و از کدام مکتب درس می آموزد. کشتن بیگناهان، اینها در کدامین کلاس ها درس خوانده اند و در چه دانشگاهی آموخته اند که با چنین امکانات پیشرفته انسان بکشند؟ یا ابوغریب بسازند تا همنوع خود را با پیشرفته ترین روشها شکنجه کنند؟ یا بمبی به هیروشیما و ناکازاکی بزنند و در دقیقه صدها و هزارها انسان بکشند؟ یا بر روی مردم شهرها بمب شیمیایی بریزند: حلبچه،گیلان غرب و استفاده از بمب فسفوری بر علیه مردم غزه. و توسعه مواد روانگردان و مخدر صنعتی در جهت الینه کردن انسان؟ یا سازمان ملل بسازند تا ملل جهان را با علم به اسارت درآورند! اینها با انسان می خواهند چه بکنند؟ آیا فتنه های صهیونیسم بین الملل تمامی دارد! یا اساسا پشت همه این خیانتها و جنایتها شیطان است ؟ یا خود آقایان شیطانند در پوستین انسان! آیا وقت آن نرسیده است انسان به فکر فرو رود و در جهت شناخت قدم بردارد، این علمی که تعهدی در آن نیست و مکتب های بشری از انسان، چه ساخته اند!؟

اساتید و مدرسان اکسفورد، کلمبیا، برلین، سوربن و … از انسان چه چیزی را در ذهن  محصلین شان نقاشی کرده اند که جز نقش جنایت، قتل، شکنجه و… ماحصل تحصیل شان نشده است و هر چه می کشند تشنه تر می شوند و تنها صدایی که نمی شنوند صدای انسانیت، انسان است! غرب به کجا می رود؟!

آخر بمب های هواپیمایf16  را چه به شهری که در آن مردم زندگی می کنند، بمب های خوشه ای و فسفوری با بدن کودکان  چه کار است، کشتن خبرنگاران چرا؟ مگر چه می کنید که از ارسال خبر آن حراس دارید و خبرنگاران را می کشید؟! بایکوت و سانسور خبری میکنید، آن همه مصوبه و پروتکل، قانون که در حمایت خبرنگاران نوشته اید پس بدرد چه وقت می خورد، پس تعهد علم شما در کجاست و نتیجه اش را در کجا باید دید؟!

آیا قابل باوراست که خلبان یک  هواپیمای f16   انسان نا آگاهی است ؟! آیا آن کس که دستور بمباران یک شهر که در آن کودک، زن، پیرمرد، جوان و آحاد مردم زندگی می کنند انسان بی اطلاع و نا آگاه است؟! دانشگاههای معتبر جهان چه تربیت کرده اند و غرب می خواهد با مردم دنیا چه بکند؟! چه شناختی از انسان ارائه شده است که اینگونه قتل و آدمکشی وجنایت می کنند و بعد بر سر سفره های شان می نشینند و به راحتی غذا میل می کنند؟!  و این بیش از شصت سال است که در فلسطین اشغالی  تکرار می شود! وجدان بشری کجاست!

این تنها روش شیطان است که در روایات آمده که بنی اسراییل 70 پیامبر را صبح تا شام کشتند و نشستند و غذا خوردند و انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است! آیا این کار در غزه بی شباهت به رفتار صهیونیست ها نیست!

اینان که درس نادانی خوانده اند و علم شان حجاب اکبر است و چشمه های ادارک انسانی شان  کور کردیده و علم شان چشم حقیقت بین  شان را بسته است، چشم دارند و نمی بینند، گوش دارند ولی نمی شنوند ، از حرام بتن خود را انباشته اند و از فتنه دماغ شان را پر کرده اند، یاران شیطان  و دشمنان یزدان اند و بر جامعه بشری و انسانی فرض است بر علیه این همه بیداد که بر مردم جهان روا داشته اند قیام کنند و تا حق خود نستانده اند از پای ننشینند.

این آشوب ماحصل تفکر شیطانی است که امروز از گرده جهان سواری می گیرد با علم به جنایت، جنایت می کند و با علم به خیانت خیانت می ورزد، با علم به قتل و جنایت، فساد بدان عمل میکند و باید گفت: آشوب در تمامی زرات عالم است… و ملت های جهان باید بر این آشوب جهانگیر عصیان کنند و برج و باروی دروغین شان را فرو ریزند و غزه می تواند خود شروعی دیگر باشد…

 نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر