غیبت دو هفته ای آیت الله نورمفیدی در نماز جمعه گرگان!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 527 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:19 ق.ظ، شنبه، 13 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

نماز جمعه هفته قبل گرگان توسط حجت الاسلام لیوانی و نماز جمعه دیروز نیز توسط حجت الاسلام برقرار ایراد شده در حالی که سابقا اینقدر اختلاف زمانی بین خطبه های آیت الله نورمفیدی و امام جمعه موقت اتفاق نمی افتاد.

1405143039_www.noormofidi-46به گزارش رادکانا، نماز جمعه گرگان در هفته قبل به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین لیوانی امام جمعه موقت گرگان و نماز جمعه این هفته یعنی 12 دیماه را نیز حجت الاسلام والمسلمین برقرار ایراد کرد.

این در حالیست که از ابتدای انقلاب تا کنون یکی از ارکان ثابت نمازجمعه های گرگان حضرت ایت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان می باشد .

در همین رابطه مباحث مختلفی مطرح است و آن اینکه با توجه به سن و سال حاج آقا و کهولت سن ایشان ترجیح داده میدان را برای جوان تر ها باز کند و انتصاب حجت الاسلام برقرار برای ایراد نمازجمعه گرگان در همین راستا ارزیابی شده است .

نظریه دیگر مبتنی بر این قضیه هست که چون جمعه هفته قبل در آستانه 9 دیماه سالروز قیام مردمی علیه فتنه انگیزان سال 88 بود و این هفته هم بعد از راهپیمایی پرشور 9 دی قرار داشتیم آیت الله صلاح دید که نماز جمعه قبل و بعد از این مناسبت را فرد دیگری بخواند .

گفتنی است نماز جمعه گرگان در محله قدیمی سبزه مشهد واقع در کوچه لاله سیزدهم و در مصلی جدید این شهر برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر