فاصله از مدیریت جهادی زمینه ساز شبیخون فرهنگی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 646 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:15 ق.ظ، شنبه، 9 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گفت : فاصله از روحیه مدیریت جهادی زمینه را برای ورود دشمن به شبیخون فرهنگی آماده کرد.

19248628_10118004cbbefبه گزارش رادکانا، سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه نینوا با بیان اینکه مقام معظم رهبری شعار امسال را اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گذاری کرده است ،گفت: در این پیام مدیریت جهادی از اهمیت ویژه ای بر خوردار است چرا که در دوران انقلاب تا کنون هر جا به مدیریت جهادی عمل کردیم به پیروزی رسیدیم .

وی در ادامه بیان کرد: مطالبه مردم از دولت باعث پیشرفت مملکت می شود و امیدوارم در سال جدید آن نشاط و شادابی و احساس صحیح دردو عرصه اقتصاد و فرهنگ را شاهد باشیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:فاصله گرفتن از فرهنگ مدیریت جهادی زمینه را برای دشمن در شبیخون فرهنگی آماده کرد و دشمن از غفلت به وجود آمده متأسفانه کمال استفاده را کرده است.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با تاکید بر مرجع قرار دان قانون در برنامه های اقتصادی تصریح کرد :در دولت های متفاوت به دلیل آنکه نگاه اقتصادی ما مبتنی بر قانون اساسی نبوده است وشاهد فقدان روحیه جهادی در کشور بودیم مدیریت جهادی بر روی کاغذ باقی مانده است.

سردار بابایی در پایان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری حضور مردم را کلیدی می داند تصریح کرد: اگر حمایت مردم نباشد طرح ها و برنامه ها برروی کاغد باقی می ماند و حمایت مردم از دولت می تواند دولت را در برون رفت از مشکلات یاری برساند./ خبرگزاری بسیج

ارسال نظر