فتح خرمشهر با عزم ملی و مدیریت جهادی بوقوع پیوست/ امام خمینی (ره) شخصیتی جهانی دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 360 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:19 ب.ظ، پنج شنبه، 1 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

مجتبی جمالی گفت: امام خمینی (ره) شخصیت جهانی دارد و برای زنده کردن ارزشهایی که امام راحل آنها را ترویج کردند تلاش کنیم و ارج نهیم

IMG_4990به گزارش خبرنگار رادکانا، مجتبی جمالی فرماندار شهرستان کردکوی در اولین جلسه شورای اداری که با حضور اعضای این جلسه در محل فرمانداری شهرستان برگزار شده بود حماسه سوم خرداد را با عزم ملی و مدیریت جهادی مرتبط دانست و گفت: با عزم ملی و مدیریت جهادی در فتح خرمشهر (سوم خرداد) بوقوع پیوست و هر کسی در حوزه کاری خودش سعی نماید این ارزشها را انتقال دهد لذا نیاز امروز ما برای توسعه، همین باورها، ارزشها و فرهنگ اسلامی است.

وی در ادامه همچنین به تکریم ارباب رجوع توسط ادارات اشاره کرد و اظهار داشت: باید فرهنگ صحیح پاسخگویی را در جامعه اشاعه دهیم، هر چند کاری انجام نشود ولی پاسخگوی مردم باشیم و به آنها امید بدهیم لذا هرچه به مردم نزدیکتر شویم ارتباط و برخورد خوب داشته باشیم، موفقیت مدیران بیشتر خواهد کرد.

تاکیدات مجتبی جمالی فرماندار شهرستان کردکوی در اولین جلسه شورای اداری به مدیران دستگاه های اجرایی به شرح ذیل می باشد:

* تاکید فرماندار در امر طرح تکریم و کرامت انسانی مردم از سوی مدیران ادارات ،نهادها و بانک های عامل

* پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم بویژه کشاورزان و تلاش در جهت رفع مشکل آنان

* هم افزایی توان و هماهنگی و تعامل مدیران با همدیگر با روحیه تیمی که به صورت یک تیم فکر کنند و عمل نمایند و برای توسعه شهرستان گام بردارند که کار اصلی همه ما همین است

* در بحث هدفمندی یارانه ها دولت با عزم خود در موضوع سلامت گامهای درستی برداشته و در اجرائی شدن آن باید همکاری کنیم تا در راستای خدمت به مردم موفق تر عمل نماییم.

* برنامه تحولی شهرستان در حوزه امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و همچنین موانع ها و مشکلات و فرصت ها و تهدید ها در حوزه های مختلف ادارات بررسی و ارزیابی شود و همچنین به فرمانداری ارسال نمایند

* هرکس در حوزه کاری خود و مراسم و جشن و… صورت می گیرد به فرمانداری اعلام کنند و این مطمئناً کمک به خود دستگاههاست، زیرا فرمانداری مسئول هم افزایی دستگاههاست.

* هماهنگی بین دستگاهها و کمیته های تخصصی فعالیت خود را بررسی و تعریف نمایند و مشکلات باید در بین کمیته ها مرتفع گردد وگرنه به فرمانداری مرتبط می شود و همچنین موارد بین دستگاهها قبل از ارجاع به مراجع دیگر به فرمانداری منعکس گردد.

* مدیر اداره شخصا و با برنامه در جلسات حضور یابد و در صورت غیبت به فرمانداری اطلاع دهد و همچنین پذیرای هرگونه تحول جلسات هستیم.

با توجه به فصل تابستان: نکات برجسته ای که ادارات برق و آب دارند، موضوعات و نکات برجسته را اعلام نمایند تا برای صرفه جویی اقدام گردد که این هم یک کار فرهنگی است.

ارسال نظر