فتنه دشمنان همیشگی است/ تا زمانی که مردم پشتیبان ولایت فقیه هستند، فتنه گران راه به جایی نخواهند برد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 489 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:47 ق.ظ، جمعه، 5 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

حسن خطیری گفت: آنگاه که حادثه تلخ روز عاشورا از سوی فتنه گران، آشوبگران و مدعیان دورغین داخلی و خارجی در کشور اتفاق افتاد، خون حسینی مردم به جوش آمده و با حماسه نهم دی آبی بر آتش فتنه پاشیده شد.

643604به گزارش رادکانا، حسن خطیری یکی از شهروندان جوان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، ضمن گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی از این روز بعنوان، روز پیوند مجدد ملت با ولایت فقیه نام برد و یادآور شد: در نهم دی 88 مردم ما با الگو گرفتن از اباعبدالله الحسین (ع) حماسه ای بزرگ آفریدند و ثابت کردند که همواره در جهت تحقق آرمان های انقلاب حرکت می کنند.

وی در ادامه یادآور شد: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان برای سرنگونی نظام اسلامی ایران، تمامی راه‌ها را در پیش گرفتند و اکنون نیز موارد دیگری را علیه ما اعمال می‌کنند که فتنه ۸۸ نیز یکی از این راه‌ها بود که با رهنمودهای رهبری و بصیرت مردم محقق نشد.

خطیری با اشاره به حرمت شکنی فتنه گران در روز عاشورای سال 88، بیان داشت: آنگاه که حادثه تلخ روز عاشورا از سوی فتنه گران، آشوبگران و مدعیان دورغین داخلی و خارجی در کشور اتفاق افتاد، خون حسینی مردم به جوش آمده و با حماسه نهم دی آبی بر آتش فتنه پاشیده شد.

وی تحلیل مردم نسبت به مسائل روز را بسیار بالا دانست و درک مردم نسبت به دین و ولایت را نشان از بصیرت و بیداری آنان عنوان کرد و اظهار داشت: فتنه دشمنان همیشگی است اما تا زمانی که مردم پشتیبان ولایت فقیه هستند، فتنه گران راه به جایی نخواهند برد.

این جوان کردکویی در خاتمه با اشاره به اینکه در حماسه 9 دی مردم کردکوی همگام با دیگر نقاط به خیابان‌ها آمدند و حرکت عظیم و الهی به نمایش گذاشتند، گفت: این مردم بار دیگر در حماسه 9 دی نشان خواهند داد که آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب برای آنان اهمیت دارد و در دفاع از ولایت و کیان کشور در برابر دشمنان لحظه‌ای کوتاه نمی‌آیند.

انتهای پیام/

ارسال نظر