فتنه گران از عملکرد مقتدرانه نظام گیج شده اند / فتح القصیر حاصل پیروزی بسیجیان سوری بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 498 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:31 ب.ظ، جمعه، 17 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

سردار محمدرضا نقدی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در مرحله ثبت نام و تایید صلاحیت، آنقدر مقتدرانه و صحیح عمل کرد که فتنه گران در توطئه هایی که طراحی کرده بودند گیج شده اند.

naghdi2سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه همایش “حضور حداکثری، حضور حماسی” که در شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بلاغ در رابطه با پیش بینی حضور مردم ایران در انتخابات 24 خرداد گفت: مردم ایران انشالله مثل همیشه با حضور حماسی خود شگفتی خواهند آفرید و حماسه دیگری را در تاریخ ایران رقم خواهند زد و کاری می کنند که دنیا انگشت حیرت به دهان بگیرد و بگویید این ملت کیست؟

وی با اشاره به توطئه هایی که فتنه گران و اخلال گران قصد داشتند در نظم انتخابات به وجود آورند، افزود: اکثر توطئه ها در نطفه خفه شده است و بحمدلله نظام جمهوری اسلامی ایران در مرحله ثبت نام و تایید صلاحیت ها آنقدر مقتدرانه و صحیح عمل کرده است که آنها فعلا در توطئه هایشان مانده اند و در طراحی های خود گیج شده اند.
 نقدی در پاسخ به این سوال که نظرتان در مورد مواضع برخی از کاندیداها که در قبال مسائل مهم و حساس کشور اظهار نظرهای قبال تاملی دارند، چیست؟ گفت: مردم در روز انتخابات به کسی که مواضعش خارج از مسیر ارزش ها و شاخص هایی که ولایت مشخص کرده باشد و یا در شان ملت ایران نباشد، پاسخ خواهند داد؛ خود مردم با انتخابشان نشان می دهند که پیرو راه امام (ره) و ولایت فقیه بوده و خواهند بود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه و در رابطه با اوضاع سوریه، فتح القصیره توسط ارتش این کشور و اظهار نظر کاخ سفید مبنی بر دخالت ایران و حزب الله در آزاد سازی این شهر با بیان اینکه آنها هر جا که کم می آورند از این دست حرف ها می زنند، افزود: کمک به مظلوم در هیچ کجا اشکالی ندارد و ضمن اینکه ما افتخار هم می کنیم که به هر مظلومی در برابر ستمگران و تروریست ها کمک و یاری می رسانیم.
وی نقدی با تاکید بر اینکه تروریست های سوریه از خود مردم سوریه و از بسیج این کشور شکست خورده اند، تصریح کرد: مردم سوریه با الهام از انقلاب اسلامی ایران و اینکه رمز پیروزی ما بسیج بوده است، یک چنین سازمان مردمی را تشکیل داده اند و همین بسیج به کمک ارتش سوریه رفت و این پیروزی های بزرگ نیز محصول حضور بسیجیان سوری بوده است نه بسیجیان ایرانی.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان آگاهی و روشنگری مردم از برنامه های بسیج برای روزهایی که فتنه گران برای آن برنامه دارند می باشد، اظهار داشت: مردم ما ان شاءلله با بینش سیاسی و بصیرت بالایی که دارند در عرصه انتخابات حاضر شده و تمام برنامه های دشمن را خود به خود خنثی می کنند.
ارسال نظر