فتنه گران در برابر امام حسین(ع) ایستادند/۹ دی بساط فتنه را جمع کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 453 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:53 ب.ظ، شنبه، 7 دی، سال 1392 نظرات ۲ نظر

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی یکی از مراجع عظام تقلید قم با بیان اینکه فتنه‌گران در سال ۸۸ در مقابل امام حسین(ع) قرار گرفتند گفت: این افراد اشتباه بزرگی را مرتکب شده و کسی که در برابر ایشان قرار گیرد حرکت اشتباهی کرده است.

thumb271-ed7f7498e10b39ec5f05c3ef86a7f0feبه گزارش رادکانا، آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی امروز(7 دی) در دیدارهای مردمی خود که در دفتر معظم له برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن سالروز حماسه 9 دی گفت: در این روز اجتماع خودجوش مردمی شکل گرفت و همه مردم برای دفاع از نظام به عرصه آمدند.

وی بیان داشت: مردم در 9 دی پاسخ دشمنان در خصوص وقایع سال 88 را دادند و از نهضت عاشورا و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند.

این مرجع تقلید با بیان اینکه وعده‌های خداوند حق است ابراز داشت: خداوند وعده داده که ما فرستادگان خود را نصرت می‌دهیم و آن‌ها را در معرکه تنها نخواهیم گذاشت.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با بیان اینکه فتنه‌گران در سال 88 در مقابل امام حسین(ع) قرار گرفتند گفت: این افراد اشتباه بزرگی را مرتکب شده و کسی که در برابر ایشان قرار گیرد حرکت اشتباهی کرده است.

وی تصریح کرد: امام حسین(ع) همه هستی خود را در راه خدا فدا کرد و اینکه افرادی در سال 88 در برابر این نهضت ایستادند چگونه می‌خواهند جواب خداوند را بدهند.

این مرجع تقلید تاکید کرد: نظام ما یک نظام اسلامی است و چنین نظامی دشمن‌های بسیاری دارد و اینها آتش زیر خاکستر هستند ولی خداوند به لطف و عنایت خود از این نظام حفاظت کرده و می‌کند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به جمله‌ای از امام حسین(ع) که می‌فرمایند؛ اگر دین بناست با ریختن خون من برپا بماند خون من را بگیرید افزود: ما هم با تاکسی از امام خود رفتار کرده و برای حفظ دین حاضر هستیم از جان خود هم بگذریم.

وی تصریح کرد: نظام اسلامی ایران امانت در دست ما است و موظف هستیم در حفظ نظام کوشا بوده تا دشمنان به آن ضربه‌ای وارد نکنند.

مسعودی می گوید:

فتنه گران در سال 88 به جنگ با امام حسین (ع) و کاروان حسینی برخواستند.

لعنت بر فتنه گران که در روز عاشورا خون به دل رهبر عزیزمان کردند.

آیت الله علوی ممنونیم.

حسام می گوید:

سلام

با بصیرتان امثال آیت الله علوی گرگانی هستند.

بصـــــــــــــــــــــــیرت یعنی با رهبری بودن….

رادکانا همچنان پیش قدم روشنگری

ارسال نظر