فتنه ۸۸ تراکم تجربیات آمریکا برای کودتای مخملی در ایران بود / بحث فتنه به تقابل دو جریان سیاسی تقلیل داده نشود / لزوم تفکیک بین جریان فتنه و اصلاحات
تعداد بازدید تعداد بازدید: 97 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:27 ب.ظ، دوشنبه، 4 دی، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان لزوم تفکیک بین فتنه گران و جریان اصلاحات گفت : اگر کار تبیینی خوب انجام شود جریان خودی انقلاب اسلامی در معرض تهدیدات دشمن قرار نمی گیرد و تبدیل به عامل آنها نمی شود .

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ سردار صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان صبح امروز 4 دیماه در نشست خبری به مناسبت حماسه 9 دی اظهار کرد : فتنه 88 مدرن ترین و پیچیده ترین تهدید براندازانه علیه نظام بود که دشمن با توجه به تجربه های متراکم کودتاهای مخملین در گرجستان و اوکراین به دنبال تحقق آن در ایران بود .

سردار صادقی افزود : بستر اصلی کودتاهای مخملی انتخابات است و اسناد و شواهد نشان می دهد که برای فتنه سازی در انتخابات سال 88 از سالها قبل برنامه ریزی شد و ظرفیتهای مختلف فعال شدند مخصوصا در حوزه فضای مجازی و این سناریو با رمز تقلب در انتخابات کلید خورد .

وی تصریح کرد : اگر دقت کنید مقام معظم رهبری در فروردین ماه سال 88 نسبت به برخی تحرکات در انتخابات تذکر داد و در حالیکه هیچ اثری از تقلب و خیانت در انتخابات نبود ، اعتبار ارزشمند سی ساله انقلاب که محصول خون شهدا بود به بازی گرفته شد .

تخصیص اعتبار 300 میلیارد تومانی آمریکا و غرب برای این فتنه 88

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به تخصیص اعتبار 300 میلیارد تومانی آمریکا و غرب برای این فتنه 88 خاطرنشان کرد : اگر به آرشیو برخی منابع خبری رجوع کنیم حتی برخی مسئولین وقت نسبت به این موضوع متاسفانه ظرفیتشان به بازی گرفته شد و همسر یکی از این افراد صراحتا اعلام کرد که اگر نامزد مورد نظر ما رای نیاورد مردم به خیابانها بریزند .

صادقی تاکید کرد : این موارد حکایت از یک نوع هماهنگی درونی در راهبردهای دشمن هم در حوزه تاکتیک و هم در حوزه راهبرد دارد تا فضا را برای انقلاب اسلامی سخت بکنند لذا اولویت فتنه با پایتخت بود و تمام نیروهایشان از شهرهای مختلف به تهران رفتند برای اینکه بتوانند شرایط براندازانه را تقویت کنند و انقلاب مخملی بشود و دیدیم که چطور آمریکا از بستر مردم سالاری دینی در ایران به سود خود بهره برد .

فتنه 88 بیش از دوران 8 ساله جنگ برای ایران هزینه داشت

وی اضافه کرد : از  خرداد 88 تا دیماه 88 به مدت 8 ماه استکبار جهانی به دنبال اقدامات براندازانه در ایران بود و این ایام بیش از دوران 8 ساله جنگ برای ایران هزینه داشت و نتیجه شیرین حضور 85 درصدی مردم تلخ شد و دشمن تحریم های داخلی را تشدید کرد و مردم بی گناه زیادی نیز شهید یا مجروح و کشته شدند .

فرمانده سپاه نینوا گفت : نباید بحث فتنه به تقابل دو جریان سیاسی تقلیل داده شود که این ظلم بزرگی به نظام است ، باید به این موضوع توجه کرد فتنه محصول نظام استکباری با استفاده از عناصر نفوذی در لایه های نظام بود که به لطف الهی این تهدید برای ایران به فرصت تبدیل شد .

صادقی به چند دستاورد این حماسه 9 دی اشاره کرد و بیان داشت : ما تجربه براندازی نظام از طریق کودتای مخملین را نداشتیم ولی در هشت ماه فتنه یافته های علمی و عملی مبارزه با فتنه را آموختیم و اصول و مبانی ، تکنیک ها و راهبردهای آن را فرا گرفتیم .

وی یادآور شد : شناسایی ظرفیتهای نفوذی دشمن ، تجربه مبارزه با همه ظرفیتهای ضد انقلاب که یکجا جمع شده بودند  و برآورد لازم از چنین فتنه هایی از دستاوردهای مهمی بود که در خلال فتنه نصیب ما شد و در ادامه نیز 9 دی مظهر غیرت ملی ایرانیان و فصل الخطاب شد .

مراقب باشیم که فتنه به درستی تبیین شود

این مقام مسئول گفت : باید مراقب باشیم که فتنه به درستی تبیین شود و باید بین جریان اصلاحات و جریان فتنه تفکیک قائل شویم هر چند که افرادی زیادی از این جریان در فتنه 88 حضور داشتند ، اگر 9 دی سیاسی و یک تقابل درون جناحی تبدیل شود نتیجه اش این می شود که آموزش و پرورش روز امتحانات را 9 دیماه اعلام می کند لذا باید طوری باشد که فتنه به یک حزب سیاسی و تقابل دو جناح تنزل داده نشود و ماهیت اصلی فتنه که دشمنی با جمهوری اسلامی است تبیین شود .

سردار صادقی بیان کرد : اگر کار تبیینی خوب انجام دهیم و منشا اصلی و لایه های اصلی فتنه را واکاوی نماییم مردم خودبخود متوجه عمق آن می شوند و باید حاکمیت نسبت به فتنه موضع قوی و جدی داشته باشد و کاری کنیم که جریان خودی انقلاب اسلامی در معرض تهدیدات دشمن قرار نگیرد و تبدیل به عامل آنها نشود .

انتهای پیام /

ارسال نظر