فداکاری جانانه نیروهای عراقی برای نجات غیرنظامیان در موصل+ فیلم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 79 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:20 ب.ظ، جمعه، 23 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

فیلمی که در این خبر خواهید دید تنها گوشه‌ای از فدارکاری‌های نیروهای عراقی برای نجات غیر نظامیان است.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ با آزادسازی کامل موصل از دست گروه تکفیری تروریستی داعش ضربه مهلکی به بدنه این گروه تروریستی وارد آمد و این ناکامی‌ها با به هلاکت رسیدن ابوبکرالبغدادی سرکرده منفور داعش شدت گرفت و اهداف این گروه تروریستی را بسیار تحت الشعاع قرار دارد.

پس از اشغال موصل در در سال 2014 میلادی به دست داعش، نیروهای عراقی برای پس گیری این شهر مهم و استراتژیک عراق وارد نبرد با داعش شدند و سرانجام چند روز پیش، پس از حدود هشت ماه مقاومت نیروهای رزمنده عراقی این شهر بزرگ عراق به صورت کامل از وجود داعش آزاد شد.

حیدر العبادی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق در بیانیه ای تاریخی، آزادی کامل موصل از چنگال تروریست های داعش را اعلام کرد.

اما در این نبرد سخت علاوه بر جانفشانی برای بازپس گیری خاک عراق نیروهای رزمنده با فداکاری مددرسان غیرنظامیان موصل که در این جنگ زخمی و یا درگیر شده بودند، پرداختند.

ویدئویی که در ادامه خواهید دید گوشه‌ای از فداکاری‌های نیروهای عراقی برای نجات دادن غیرنظامیان در جریان نبرد موصل را به تصویر کشیده است، لحظاتی که رزمندگان عراقی نوجوان زخمی شده را نجات داد ه و به پشت سنگرها منتقل می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر