فراخوان بزرگ باشگاه البرز گلستان برای تست گیری و جذب بازیکن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 996 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:07 ب.ظ، جمعه، 26 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

تمرینات تیم نوجوانان البرز گلستان زیر نظر کادر فنی از ساعت ۱۷ روز پنج شنبه ۲۲ خرداد ماه آغاز می شود و علاقمندان می توانند جهت شرکت در تست این تیم شرکت کنند.

images1به گزارش رادکانا، سرپرست تیم نوجوانان البرز گلستان در گفتگو با روابط عمومی این باشگاه اظهار داشت : در جهت آماده سازی تیم فوتبال نوجوانان البرز گلستان تمرینات این تیم از روز پنج شنبه ۲۲ خرداد ماه سال جاری در زمین چمن مجموعه ورزشی امام علی ( ع ) شهرستان کردکوی آغاز می شود.

هدایت اله کیا افزود : تمرینات این تیم زیر نظر کادر فنی از ساعت ۱۷ روز پنج شنبه ۲۲ خرداد ماه آغاز می شود و علاقمندان می توانند جهت شرکت در تست این تیم شرکت کنند.

وی همچنین شرایط سنی برای حضور در تمرینات این تیم و تست بازیکنان جدید را مختص متولدین ۱۱ دی ماه ۱۳۷۷ به بعد عنوان کرد.

سرپرست تیم نوجوانان البرز گلستان یادآور شد : تیم فوتبال نوجوانان البرز گلستان که در لیگ برتر استان گلستان حضوردارد تاکنون توانسته با تکیه بر بازیکنان شایسته و کادر فنی مجرب خود نماینده خوبی برای شهرستان کردکوی در فوتبال استان باشد.

لازم به ذکر است نوجوانان البرز گلستان پس از قهرمانی در رقابت های زیر گروه نوجوانان استان گلستان ، جواز حضور در رقابت های لیگ برتر نوجوانان باشگاههای استان گلستان را کسب نمودند.

ارسال نظر