فرد متجاوز به دختر ۱۴ساله گلستانی دستگیر شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 285 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:39 ق.ظ، چهارشنبه، 21 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرد متجاوز دختر ۱۴ ساله گرگانی با تلاش شبانه روزی مأمورین اگاهی روز گذشته (۱۹ تیر) ساعت ۶ صبح دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شد.

به گزارش سرویس جنایی رادکانا؛ طی اتفاقی ناگوار در شب 21 ماه مبارک رمضان ( شب قدر) دختر 14 ساله اهل یکی از روستاهای اطراف گرگان توسط یک مرد 33 ساله مورد تجاوز قرار گرفت ،

این دختر به دلیل این که تاب تحمل این اقدام زشت را نداشت با خوردن قرص دست به خودکشی زد که پس از تلاشهای بی وقفه تیم پزشکی متاسفانه دار فانی را وداع گفت.

این خبر که در رسانه های سراسر استان و حتی کشور  و بخصوص شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشت  باعث جریحه دار شدن احساست و عواطف همه هم استانی های عزیز شده بود.

طبق اخبار واصله از یک منبع آگاه فرد متجاوز  که در این مدت از سطح استان خارج و در مخفی گاه های مختلف پنهان شده بود با تلاش شبانه روزی مأمورین اگاهی روز گذشته (19 تیر) ساعت 6 صبح دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شد.

جا دارد از پرسنل تلاشگر و زحمتکش نیروی انتظامی استان خصوصا سردار جاویدان فرمانده محترم انتظامی استان که بصورت ویژه پیگیر موضوع بوده و کلیه پرسنل اداره آگاهی استان تقدیر و تشکر نماییم.

انتهای پیام/

ارسال نظر