فرد منتخب از سوی مردم باید پاسخ جدی به مطالبات نسل جوان دهد که مطالبات برحقی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 605 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:59 ب.ظ، شنبه، 18 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مردم با حضورشان در پای صندوق های رأی مجددا یک رأی تأییدی به نظام مقدس جمهوری اسلامی دهند و از طرفی با انتخاب اصلح شرایط را برای اداره امور کشور و هم چنین مواضع بین المللی برای فرد مورد نظر اصلح فراهم کنند.

IMG_0058به گزارش رادکانا عیسی امامی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار رادکانا با اشاره به در پیش رو بودن یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و خلق حماسه سیاسی توسط مردم اظهار داشت: امسال سال حماسه سیاسی می باشد و به بتع آن موضوع حماسه اقتصادی هم مطرح می شود.

وی در ادامه افزود: تحقق حماسه اقتصادی در سایه حماسه سیاسی است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: زمانی که موضوع حماسی مطرح می شود یعنی شور و هیجان داشتن، یعنی بانشاط و بابصیرت عمل کردن، یعنی مردم حضوری آگاهانه و موثر داشتنه باشند.

وی تصریح کرد: وقتی حضور حماسی مطرح می شود یعنی آحاد مردم از همه طبقات و سلایق باید در میدان حاضر شوند و این حماسه را شکل دهند.

امامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور حداکثری و مؤثر مردم در حماسه 24 خرداد گفت: 24 خرداد ماه فرصت مناسبی است که آحاد مردم با توجه به سوابق و تجربه بلند و حضور مؤثر و حداکثری که در انتخابات های گذشته داشتند در 24 خردادماه 92 در پای صندوق های رأی حاضر شوند.

امامی افزود: مردم با حضورشان در پای صندوق های رأی مجددا یک رأی تأییدی به نظام مقدس جمهوری اسلامی دهند و از طرفی با انتخاب اصلح شرایط را برای اداره امور کشور و هم چنین مواضع بین المللی برای فرد مورد نظر اصلح فراهم کنند.

عیسی امامی به وظایف مردم در انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: از آنجایی که مردم عزیز ایران همیشه این تکلیف بزرگ ملی را به خوبی انجام داده اند این فضا و این شرایط کنونی می طلبد که مردم مجددا این وقایع را تکرار کنند، منتها حضور باید عمومی و بصورت بسیجی و با شور و هیجان و نشاط زیادی برگزار شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به وظایف رئیس جمهور آینده اشاره کرد و افزود: از طرفی نسل جوان پویا و پا به کار و آماده که در حقیقت انتظار برحقی هم دارند باید این انتظارات را با انتخاب اصلح و فرد شایسته در فصل جدید مسئولیت این مقام اجرایی ببینند.

وی در ادامه افزود: مردم ما باید امیدوار باشند و با حضور خود این انتخاب مورد نظر را انجام دهند و فرد مورد نظری که از سوی مردم انتخاب می شود باید پاسخ جدی به مطالبات نسل جوان دهد که مطالبات برحقی است: بویژه موضوع اشتغال، ازدواج، مسکن و مسائلی از این دست که جزو الویت های اساسی نظام است.

ارسال نظر