فرزندان اقتصاد مقاومتی ، فرزندان رمضان و عاشورا و منتظران واقعی منجی آل محمدند.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,248 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:54 ق.ظ، پنج شنبه، 2 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا: امروز دشمن در نظر دارد سه اقدام اصلی جهت غلیه بر ملت ایران انجام دهد:“ تخریب وحدت ملی و یکپارچگی ایران “ ”تخریب ایمان و باورهای مردمی ” تخریب روح امید به آینده که ما موظفیم خلاف خواست دشمن عمل کنیم .

سرور خورشیدهای تابان و مرواریدهای درخشان، سید جلیل القدر و پرچمدار سربداران علمدار ایران، ولی امر مسلمین جهان، رهبر عزیز سید علی خامنه ای همچون پیر و مریدش بت شکن قرن و شب شکن مستکبران حضرت امام (ره) که فرمودند” اگر ما را محاصره اقتصادی کنند، فرزند “رمضانیم” و اگر ما را محاصره نظامی کنند، فرزند “عاشوراییم”. درمقابل ابر سالوس های جهان که از جهان وحشت آبادی ساخته اند که از هر سمت  عصر عاشورا و ضجه و ناله کودکان بگوش می رسد در زمزم کلامش نوری هویدا شد و خطاب به مریدان مردافکن خود ملت همیشه بسیجی و بیدار ایران  طرح  ” اقتصاد مقاومتی را “مطرح نمودند. تا یک بار دیگر مریدان پیر فرزانه جهان را از ابتکار خود مات کنند.

حال که” شیطان”  غرب قصد دارد با ما نیرنگ کند. باید بداند” ومکرو مکرالله ولله خیر الاماکرین” با توجه به نص صریح قرآن “خداوند مکارترین مکاران است .” و خودعه مکاران را پاسخ خواهد داد. با ما از در شکم و نیازهای مادی و مایحتاج زندگی وارشده تا آزموده را یک باردیگر بیازماید و با حربه تحریم البته ما را آبدیده تر می کند و دشنه ما را در جهت نابودی خود تیزتر می کند و در شناختش ما را هوشیارتر می نماید.

امروز دشمن در نظر دارد سه اقدام اصلی جهت غلیه بر ملت ایران انجام دهد:“ تخریب وحدت ملی و یکپارچگی ایران “ ”تخریب ایمان و باورهای مردمی ” تخریب روح امید به آینده که ما موظفیم خلاف خواست دشمن عمل کنیم .

در این زمینه وظیفه ما آن است که با تأسی از امام و مراد خود با شناخت الزامات  فرامینش بکوشیم: در این راستا ما باید در حال حاضر با اشاعه فرهنگ کار(کارمولد) مردمی کردن اقتصاد، تعادل در مصرف و مدیریت مصرف(مصرف متعادل و پرهیز از اسراف و تبذیر و استفاده از تولید داخلی )، استفاده حداکثری از زمان، امکانات و منابع ، حرکت بر اساس برنامه و کاهش وابستگی به نفت حرکت کنیم تا انشاالله به حول و قوه الهی در این جنگ همچون گذشته سربلند بیرون بیاییم.

هرچند آزموده را آزمودن خطاست اما ما تکلیف داریم با راهکارهای مناسب از هزینه ها بکاهیم و در این راه تجربه هشت سال دفاع مقدس پیش روی ماست و می دانیم که این از شعب ابی طالب محمد (ص) سخت تر نیست همان شعب که خدیجه و ابوطالب را از محمد گرفت. اما باعث تحمیل صلح حدیبیه شد و در تاریخ اسلام منجر به فتح الفتوح مکه شد و طلیعه پیروزی بر روم و ایران آن روز دو ابرقدرت جهان را زمینه ساز شد.

بگفته امام (ره) تاریخ معلم انسانهاست و بی شک ما باید از این معلم درس بیاموزیم و در جهت پیشبرد اهداف خود از آن بهره ببریم و این درس امروز گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان خورشید درخشان افکار نورانی و سرچشمه زلال حقیقت انقلاب حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله) می باشد و باید گفت: فرزندان  اقتصاد مقاومتی ، فرزندان رمضان و عاشورا و منتظران واقعی  منجی آل محمدند.

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر