فرصت برخورداری از ۱۰۰ درصد بخشودگی جرائم حق بیمه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,065 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:38 ب.ظ، شنبه، 20 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی با پرداخت بدهی های قطعی خود بابت حق بیمه و بیمه بیکاری تا پایان سال ۹۱ می توانند از ۱۰۰ درصد بخشودگی جرائم متعلقه برخوردار شوند و این فرصت تمدید نمی شود.

777777777به گزارش خبرنگار رادکانا، واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی با پرداخت بدهی های قطعی خود بابت حق بیمه و بیمه بیکاری تا پایان سال 91 می توانند از 100 درصد بخشودگی جرائم متعلقه برخوردار شوند و این فرصت تمدید نمی شود.
مدیر کل تأمین اجتماعی استان گلستان در مصاحبه ای ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر با بیان مطلب فوق گفت: کارفرمایان واحد های مذکور که تا پایان وقت اداری 19 دیماه امسال نسبت به پرداخت و یا تقسیط اصل بدهی اقدام نمایند جریمه حق بیمه ای آنان تا 100 درصد مورد بخشودگی قرار می گیرد.
محمد حیدری نژاد افزود: برای ارائه خدمات و اهمیت دادن به وقت کارفرمایان عزیز کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در سراسر استان تا ساعت 24 شب مورخ 19/10/ 92 در شعب حضور دارند.
وی خاطر نشان کرد: کارفرمایان از شرکای اصلی تأمین اجتماعی هستند و پرداخت حق بیمه کارکنان و کارگران از سوی آنان در موعد مقرر نقش مهمی در ارائه خدمات مطلوب و بموقع به بیمه شدگان دارد.
حیدری نژاد در خاتمه با تأکید بر اینکه شعب تأمین اجتماعی باید در فرصت باقی مانده اطلاع رسانی گسترده ای داشته باشند گفت: تا کنون اطلاع رسانی گسترده ای از سوی روابط عمومی اداره کل صورت گرفته و علاوه برآن مصاحبه های مطبوعاتی ، تلویزیونی و رادیوئی، ارسال نامه به کارفرمایان، برگزاری جلسات با مجامع صنفی،ارسال پیام کوتاه(sms) و تهیه بیش از 50 بنر تبلیغاتی و نصب در شعبات تابعه و معابر شهرهای سراسر استان انجام شده است.

tttttttttttttttt

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=9586

ارسال نظر