فرمانداران از ظرفیت سپاه برای اقتصاد مقاومتی استفاده کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 253 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:00 ب.ظ، دوشنبه، 6 اردیبهشت، سال 1395 نظرات یک نظر

استاندار گلستان گفت:‌ فرمانداران از ظرفیت دیگر دستگاه‌ها همچون سپاه در موضوع اقتصاد مقاومتی استفاده کنند.

حسن صادقلوبه گزارش سرویس اقتصادی رادکانا به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، حسن صادقلو در جلسه با مدیران ستادی و فرمانداران سراسر استان، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در طول دولت تدبیر و امید، اظهار کرد: سال 1395 سال محسوس کردن اقدامات صورت گرفته در دولت است و باید با تاکید بر برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، نتایج اقدامات برای مردم نمایان شود.

وی تصریح کرد: باید جاذبه‌های اقدامات صورت گرفته برای مردم عنوان شود تا مردم بدانند که اقدامات صورت گرفته توسط دولت در شرایط عادی نبوده بلکه در فشارهای اقتصادی و با همتی مضاعف صورت گرفته است.

استاندار گلستان افزود: پنج محور اصلی اقتصاد مقاومتی، روستا، زنان، جوانان و تبلیغات باید مدنظر فرمانداران در سراسر استان باشد و تعامل فرمانداران با مدیران باید رفیقانه اما با حفظ اصول صورت پذیرد.

شورای راهبری اقتصاد مقاومتی در شهرستان‌ها تشکیل شود

صادقلو با بیان اینکه مباحث و مبانی اقتصاد مقاومتی کاملاً روشن است، گفت: فرمانداران از مشاوران اقتصادی در سطح شهرستان‌ها استفاده کنند و باید شورای راهبری اقتصاد مقاومتی در شهرستان‌ها تشکیل شود.

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه ارزیابی فرمانداران و مدیران در سال‌جاری بر اساس میزان اجرای اقتصاد مقاومتی و محسوس کردن پروژه‌ها صورت می‌گیرد، یادآور شد: باید یکی از هنرهای مدیران، مدیریت در نداشتن باشد و در عین حال فرمانداران از ظرفیت دیگر دستگاه‌ها همچون سپاه در موضوع اقتصاد مقاومتی استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: مصوباتی که به نام اقتصاد مقاومتی در سطح کشور مطرح می‌شود، باید با برش استانی و شهرستان عملیاتی شود.

صادقلو با اشاره به اهمیت شورای اداری شهرستان‌ها و موضوعات مطروحه در آن، گفت: باید تقویم حضور مدیران ارشد استان و استاندار در شورای اداری شهرستان‌ها تهیه شود تا بتوانیم با شرکت در آن بسیاری از مسائل را از نزدیک پیگیری کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: هیچ کس در هیچ سطحی حق جانب‌داری از هیچ نامزدی را در انتخابات ندارد و باید فرمانداری‌های حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات دور دوم دارند با حساسیت هر چه بیشتر در این هفته مسائل انتخاباتی را دنبال کنند.

صادقلو از فرمانداران خواست به کانون‌های بحران توجه جدی داشته باشند و از همه خواست از پیش‌قضاوت‌های فرافکنانه برای برخی احتمالات آینده خودداری کنند.

وی از فرمانداران شهرستان‌هایی که نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه آنان مشخص شده خواست با فرمانداری شهرستان‌های همجوار درگیر با انتخابات همکاری‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را داشته باشند.

لازم به ذکر است انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سه حوزه (گرگان و آق‌قلا)،(بندرترکمن، بندرگز، گمیشان و کردکوی) و (کلاله، مراوه‌تپه، گالیکش و مینودشت) از شش حوزه انتخابیه گلستان به دور دوم رفته است و مردم این شهرستان‌ها باید چهار نماینده خود را در روز 10 اردیبهشت انتخاب و راهی مجلس شورای اسلامی کنند.

انتهای پیام/

شهروند می گوید:

… عضو شورای شهر ، نون به نرخ روز خور ترین فرد شوراست….دوره قبل چسبیده به نظری مهر اصولگرا بود ولی این دوره چسبیده به نورقلی پور اصلاح طلب شده است…… همراهی زنگی از نورقلی پور و پیاده روی با هم در سطح شهر موجب خنده مردم و مشخص شدن ذات افراد است……. خدا کنه مردم کردکوی بفهمند که بعضیا حاضرند برای منافع شخصی خود برای فتنه گران 88 هم غش کنند…. ان شاء الله حاج رحمت جلالی با آرای مردم فهیم منطقه وارد مجلس خواهد شد….. برای مردم چپ و راست مهم نیست….. ولی ذات امسال … مشخص تر شده است……….. امان از سیاست امان خودفروشی امان از دست ……..

ارسال نظر